کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

نرم افزار آزمون آنلاین رایگان

 

در حال حاضر، تکنولوژی جایگزین کاغذ شده و با توجه به شیوع ویروس کرونا، مدارس و آموزشگاه‌ها آزمون های آنلاین را جانشین آزمون های کاغذی کرده اند و از این طریق میزان یادگیری دانش آموزان را می سنجند. توسط نرم افزار آزمون آنلاین مدیار می توانید آزمون ها را ساخته و برای دانش آموزان ارسال کنید.  

نرم افزار آزمون آنلاین رایگان

در حال حاضر با توجه به هوشمند شدن مدارس تعداد زیادی از نرم افزارها و برنامه های آزمون ساز به وجود آمده است. برای استفاده از این امکان، مدارس باید هزینه واریز نمایند و بر اساس تعداد دانش آموزان، تعداد آزمون ها و مدت زمان موردنیاز برای استفاده از برنامه ، هزینه پرداخت نمایند. به منظور برگزاری آزمون به صورت رایگان می توانید از نرم افزار آزمون آنلاین رایگان مدیار بکار برید.

آزمون آنلاین رایگان در مدیار

 

ثبت نام در سامانه مدیار

به منظور برگزاری آزمون آنلاین رایگان در سامانه مدیار ابتدا باید در مدیار عضو شوید و اطلاعات مدرسه خود را وارد نمایید. سپس می توانید به مدت یک ماه و برای تعداد محدود آزمون آنلاین رایگان برگزار کنید و این بخش را تست کنید . در صورت تمایل می توانید این بخش را خریداری نمایید.

آزمون آنلاین تستی در سامانه مدیار

سوالاتی که در این مقاله پاسخ می دهیم:

نرم افزار آزمون آنلاین مدیار

همیشه یکی از دغدغه های معلمین برگزاری آزمون می باشد زیرا معلم با استفاده از امتحانات کلاسی می‌تواند سطح علمی دانش آموزن را بسنجد و نقاط ضعف و قوت آنها را شناسایی نماید. یکی از قابلیت های سامانه مدیار، برگزاری آزمون آنلاین به صورت تستی و تشریحی می باشد. با این روش معلمین بدون محدودیت می توانند آزمون برگزار نمایند و دانش آموزان نیز بدون محدودیت زمانی و مکانی می توانند در آزمون شرکت کنند.

ازمون آنلاین سامانه مدیار

مزایای آزمون آنلاین سامانه مدیار

نحوه قرار دادن آزمون آنلاین در سامانه مدیار

قرار دادن آزمون آنلاین در سامانه مدیار

هزینه برگزاری آزمون آنلاین در سامانه مدیار

پس از ثبت نام در سامانه مدیار و ثبت اطلاعات ، شما می توانید بخش آزمون آنلاین را برای مدرسه خود با توجه به تعداد دانش آموزان و معلمین خریداری نمایید. برای اطلاع از هزینه های آزمون آنلاین در سامانه مدیار بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

هزینه آزمون آنلاین سامانه مدیار

 

 

 

مقالات مشابه

کاربرد نرم افزار های هوشمند در مدارس نرم افزار تولید و صدور کارنامه مدارس هوشمند نرم افزار ارتباط والدین و اولیاء با مدرسه چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین نرم افزار هوشمند مدارس کدام است؟ بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟ معرفی پورتال مدرسه مدیار (نرم افزار مدیریت مدارس) نحوه استفاده بانک سوالات مدارس در مدیار لینک دانلود و ورود برنامه شاد آموزش ساخت آزمون آنلاین در واتساپ زمان و تاریخ دقیق آزمون کنکور سراسری و آزاد بهترین برنامه و نرم افزار برای ارسال و بررسی انجام تکالیف مدرسه تاریخ و زمان آزمون آنلاین فنی حرفه ای نرم افزار تکلیف ساز تاریخ آزمون آنلاین سنجش معرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزان ثبت نام، قوانین و ورود آزمون آنلاین کانون زبان ایران آموزش ساخت آزمون آنلاین در گوگل برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios زمان و تاریخ آزمون آنلاین مبتکران بانک سوال رایگان کنکور ، دانشگاهی و پیام نور نرم افزار کارنامه ساز رایگان نرم افزار تکالیف درسی رایگان نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه مدارس از چه نرم افزاری استفاده می کنند نرم افزار مدارس غیرانتفاعی نرم افزار رایگان تدریس آنلاین بهترین کتاب های آزمون هوش ششم
لیست مقالات