کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

آموزش ساخت آزمون آنلاین در گوگل

 

هم اکنون به سبب به وجود آمدن ویروس کرونا، مدارس تعطیل گشته اند و تدریس و آموزش به صورت غیرحضوری و آنلاین صورت می گیرد. یکی از مناسب ترین شیوه ها به منظور سنجش میزان یادگیری دانش ­آموزان ، برگزاری آزمون آنلاین است. در بسیاری از موارد به منظور انجام آزمون آنلاین ، مدارس باید هزینه پرداخت کنند اما از طریق گوگل فرم بدون صرف هزینه می توانند آزمون طراحی نمایند و از دانش آموزان آزمون بگیرند. آزمون های طراحی شده در گوگل می تواند به صورت تستی و تشریحی با جواب کوتاه یا بلند باشد.

در این مقاله قصد داریم به شما طریقه تولید و ایجاد آزمون آنلاین در گوگل را آموزش دهیم .

طریقه تولید آزمون آنلاین در گوگل فرم و مشاهده پاسخ ها

ممکن است برای شما این سوال به وجود بیاید که از چه طریق و چگونه می توان در گوگل آزمون آنلاین ساخت و برای دانش آموزان ارسال نمود؟

به دلیل همه گیری ویروس کرونا، همه دانش آموزان و معلمین کم و بیش آزمون آنلاین را تجربه کرده اند. تعداد زیادی از افراد به منظور انجام آزمون آنلاین از گوگل فرم استفاده می نمایند. گوگل فرم از جمله برنامه های کاربردی و مناسب شرکت گوگل به حساب می آید که به طور کامل رایگان می باشد و امکان تولید پرسشنامه، آزمون آنلاین، دعوتنامه و ... را به کاربران می دهد. لازم به ذکر است ایجاد آزمون آنلاین در گوگل فرم بسیار با کیفیت می باشد و دارای تنوع زیادی می باشد. به منظور ساخت آزمون آنلاین در گوگل فرم باید مراحل زیر را طی نمایید.

ایجاد آزمون آنلاین در گوگل فرم

وارد کردن نام آزمون در گوگل فرم

نحوه ورود سوال در آزمون گوگل فرم

وارد کردن سوال چهارگزینه ای در گوگل فرم

مشاهده پاسخ ها در آزمون گوگل فرم

نکات مربوط به ساخت آزمون در گوگل فرم

پیش نمایش آزمون آنلاین در گوگل فرم


مقالات مشابه

چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است آموزش کامل اسکای روم آموزش کامل بیگ بلو باتن نحوه استفاده بانک سوالات مدارس در مدیار آموزش ساخت آزمون آنلاین در واتساپ زمان و تاریخ دقیق آزمون کنکور سراسری و آزاد تاریخ و زمان آزمون آنلاین فنی حرفه ای تاریخ آزمون آنلاین سنجش ثبت نام، قوانین و ورود آزمون آنلاین کانون زبان ایران برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios زمان و تاریخ آزمون آنلاین مبتکران بانک سوال رایگان کنکور ، دانشگاهی و پیام نور نرم افزار آزمون آنلاین رایگان بهترین کتاب های آزمون هوش ششم
لیست مقالات