کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین کتاب های آزمون هوش ششم

بهترین کتاب های آزمون هوش ششم

بهترین کتاب های آزمون هوش ششم

هر ساله برای ورودی ششم به هفتم و نهم به دهم مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان آزمون هوش برگزار میشود.

آزمون هوش ششم به صورت سنجش هوش (سوالات تستی ) بوده و از منابع درسی سوالی مطرح نمیشود. پس بدین ترتیب سنجش ورودی بر اساس هوش، استعداد و خلاقیت داوطلبین صورت میگیرد.

از این رو ناشران کمک آموزشی با همکاری مولفین به نام اقدام به انتشار اثر هایی با عنوان تست هوش نموده اند.

انتشارات های مهروماه، خیلی سبز، گاج، نشرالگو و پویش از پیشگامان این عرصه هستند که ما در ادامه به بررسی یکی از این انتشارات ها یعنی مهرو ماه میپردازیم.

کتاب هوش کمپلکس ششم مهروماه

مهندس مصطفی باقری نویسنده کتاب هوش ششم مهروماه، هوش را اینطور توصیف میکند: قابلیت کسب دانش و فهم به کار بردن آن در موقعیت های بدیع و متفاوت.

بهترین کتاب های آزمون هوش ششم

تست هوش به این منظور طراحی میشود تا تحت شرایط آزمون،موقیعت یک فرد را در انتطباق با یک موقعیت خاص به طور رسمی مطالعه کند. این کتاب به چند بحث هوش کلامی، هوش غیر کلامی، هوش ریاضی، استعداد های فنی، سرعت دقت توجه و تمرکز و خلاقیت تقسیم میشود.

این کتاب در سه بخش میباشد: آموزش، تست و آزمون

هر بخش ابتدا دارای درسنامه مفصلی بوده برای هر بحث که همراه با نکات و مثال های فراوانی میباشد. سپس در پایان هر بخش آزمون های دوره ای برای مرور و تثبیت آموخته ها به همراه پاسخ نامه تشریحی قرار داده شده است.

کتاب تمام رنگی بوده تا در فهم بهتر تصاویر آموزشی کمک بکند. در انتهای کتاب نیز آزمون های سال های گذشته ورودی تیزهوشان نیز آورده شده.

خرید کتاب های مهروماه

دانش آموزان ورودی مدارس تیزهوشان برای خرید کتاب های تست و آزمون هوش ششم به سایت فروشگاه کتاب جم مراجعه نمایند. کتاب جم مرکز اصلی فروش کتاب های کنکور و کمک آموزشی میباشد.

تمامی کتاب های انتشارات مهروماه و سایر ناشرین آموزشی به همراه بالاترین تخفیف ها و ارسال رایگان رو میتوانید به روز از این فروشگاه تهییه نمایید.


مقالات مشابه

چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است نحوه استفاده بانک سوالات مدارس در مدیار آموزش ساخت آزمون آنلاین در واتساپ زمان و تاریخ دقیق آزمون کنکور سراسری و آزاد تاریخ و زمان آزمون آنلاین فنی حرفه ای تاریخ آزمون آنلاین سنجش ثبت نام، قوانین و ورود آزمون آنلاین کانون زبان ایران آموزش ساخت آزمون آنلاین در گوگل برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios زمان و تاریخ آزمون آنلاین مبتکران بانک سوال رایگان کنکور ، دانشگاهی و پیام نور ثبت نام و دانلود ادوبی کانکت دانشگاه آزاد تهران نرم افزار آزمون آنلاین رایگان چرا رمان بخوانیم و چه رمانی بخوانیم
لیست مقالات