دانلود نرم افزار مدیریت مدارس هوشمند

نرم افزار مدیریت مدارس هوشمند مدیار با دارا بودن امکانات بی نظیر آموزشی ، پرورشی و مدیریتی مدرسه  آماده دانلود برای تمامی مسئولین و مدیران مدرسه و همچنین برای معاونین ، اولیا و والدین و حتی دانش آموزان می باشد. با ما همراه باشید...

سامانه هوشمند مدیار دارای اپلیکیشن های اختصاصی اندروید و آی او اس و همچنین پنل تحت وب ، یک برنامه اتوماسیون کامل و مفید برای مدارس کشور می باشد. در این سامانه به موارد آموزشی و پرورشی توجه زیادی شده است. در زیر به معرفی برخی از این امکانات می پردازیم:

بخش پیام رسانی نرم افزار مدارس مدیار

این قسمت در ظاهر شبیه اپلیکیشن های پیام رسانی تلگرام و واتس اپ می باشد. ولی اگر در این موضوع عمیق شوید نکاتی قابل ذکر است. اول اینکه این برنامه کاملا ایرانی می باشد و اطلاعات داخل آن در ایران عزیزمان نگهداری می شود و از بابت امنیت اطلاعات خیال مخاطب را راحت می کند. مدارس همیشه دقدقه درز اطلاعات محرمانه دانش آموزان در کشور های بیگانه هستند. دومین مورد نظارت کامل مدیر مدرسه روی پیام ها و حتی پیام های خصوصی است. سومین مورد این است که بدون تولید کانال و گروه برای کلاس ها می توانید پیام های کلاسی و مقطعی ارسال کنید.

دانلود نرم افزار پیام رسانی مدارس

نرم افزار حضور غیاب سامانه هوشمندسازی مدارس

این نرم افزار حضورغیاب که در دل برنامه اصلی مدیار می باشد دارای قابلیت اتصال به دستگاه حضور غیاب را دارد. بدین صورت که یک دستگاه حضور و غیاب در ورودی درب مدرسه نصب می شود و این دستگاه به سامانه متصل می شود و با هر بار کارت کشیدن یا انگشت زدن ساعت ورود و خروج دانش آموزان ثبت می شود و همان لحظه برای گوشی اولیا نوتیفیکیشن یا هشدار می رود. دانلود این نرم افزار باعث رفع نگرانی های والدین عزیز از بابت تاخیر و غیبت های پسران و دختران عزیزشان می شود.

دانلود نرم افزار حضور غیاب مدرسه

نرم افزار ثبت موارد انضباطی و تشویقی (ناظم مدرسه)

موارد انضباطی همیشه یکی از دقدقه های پدرمادرها و معلمین و معاونین بوده و هست. کنترل کردن نظم توسط ناظم مدرسه یک از مسئولیت های دشوار می باشد که ناظمین فداکار و معاون انضباطی زحمت آن را تقبل می کنند. نرم افزار ایرانی مدارس مدیار این امکان را در اختیار تمام اعضا مدرسه گذاشته که بتوانند   موارد انضباطی و تشویقی را ثبت و درج کنند. با دانلود اپلیکیشن مدیار و استفاده از این اپ فوق العاده این کار بسیار آسان می باشد. دقت داشته باشید دانلود نرم افزار مدیریت مدارس رایگان می باشد و فقط نیاز به نام کاربری و رمز از طرف مدرسه می باشد...