نرم افزار محتوای آموزشی مدارس

قسمت محتوای آموزشی یکی از بخش های مهم و ضروری می باشد که در هوشمندسازی مدارس بسیار حائز اهمیت می باشد. در این قسمت مدارس و آموزشگاه ها می توانند فیلم ، فایل آموزشی و عکس های خود را همراه با توضیحات قرار دهند. لازم به ذکر است امکان گروه بندی و طبقه بندی نمودن محتواهای قرار داده شده در این بخش وجود دارد. همچنین دانش آموزان می توانند در زیر هر یک از محتواها ، نظرات و سوالات خود را بنویسند و معلم مربوطه پاسخ دهد.

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ داده می شود:

شما می توانید برای مدت محدود از بخش محتوای آموزشی سامانه مدیار استفاده نمایید و آن را تست کنید. برای این کار در سایت مدیار ثبت نام کنید و یا بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

ثبت نام در سامانه مدیار

تصویری از لیست محتوای آموزشی

محتوای آموزشی سامانه مدیار

مزایای محتوای آموزشی

محتوای آموزشی سامانه مدیار

جستجو و سرچ در محتوای آموزشی

بعد از قرار دادن محتواهای آموزشی به صورت روزانه ، تعداد محتواها افزایش می یابد و پیدا کردن یک محتوای خاص ، سخت و پیچیده است. با استفاده از گزینه "جستجو" می توانید محتواها را بر اساس عنوان محتوا ، عنوان گروه ، تاریخ و ایجاد کننده جستجو نمایید و به راحتی محتوای مورد نظر خود را پیدا کنید.

جستجوی محتوای آموزشی

تصویری از گروه بندی محتوای آموزشی


تصویری از صفحات داخل محتوای آموزشی

 تصویری از سوالاتی که دانش آموزان می پرسند

سوالات محتوای آموزشی

 نحوه قرار دادن محتوای آموزشی

به منظور قرار دادن محتوای آموزشی باید بر روی گزینه "افزودن" کلیک نمایید و سپس فیلدهای مربوطه را تکمیل کنید.

لازم به ذکر است معلمین تنها می توانند برای کلاس مربوطه خودشان ، محتوا ارسال نمایند و به سایر کلاس ها و پایه ها دسترسی ندارند.

محتوای آموزشی

نحوه نمایش محتوای آموزشی برای دانش آموزان

در قسمت محتوای آموزشی ، دانش آموزان می توانند کلیه محتواهای قرار داده شده از سمت مدرسه را مشاهده کنند. همچنین می توانند در زیر هر یک از محتواها سوالات یا نظرات خود را قرار دهند تا معلم به آنها پاسخ دهد.

لازم به ذکر است در صورتی که تعداد محتواها زیاد باشد و دانش آموزان بخواهند به یک محتوای خاص دسترسی داشته باشند می توانند از قسمت جستجو ، عنوان محتوا و یا ایجاد کننده را سرچ نمایند و به راحتی به محتوای موردنظر دسترسی پیدا کنند.

محتوای آموزشی

به منظور مشاهده تعرفه سامانه مدیار و بخش محتوای آموزشی بر روی تصویر زیر بزنید.

تعرفه سامانه مدیار