نرم افزار ثبت موارد انضباطی مدارس

در این بخش موارد انضباطی و تشویقی مدرسه قرار داده می شود. مثلا درگیری در مدرسه، اختلال در نظم آموزشگاه، عدم رعایت بهداشت و ...  بدین ترتیب والدین با خیال راحت تر کودکان خود را کنترل می کنند.

همانطور که در تصویر بالا مربوط به اپلیکیشن انضباطی مدارس ملاحظه می کنید در یک منو می توان موارد انضباطی و تشویقی که ممکن است در طول سال تحصیلی پیش بیاید را از پیش تعریف کرد و برای هر کدام نمره ای منفی یا مثبت تعیین کرد و سپس بعد از وقوع هر مورد برای هر دانش آموز (بی نظمی یا تشویقی) آن را به تعدادی دانش آموزان اختصاص داد. هنگام ثبت موارد برای دانش اموزان قابلیت این وجود دارد که به صورت گروهی برای تعدادی از آنها ثبت کرد که باعث صرفه جویی در وقت می شود.

گزارشات انضباطی

معمولا ارائه کارنامه انضباطی به والدین از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که این امکان در اپلیکیشن مَدیار میسر شده است. اولیا می توانند از راه دور کارنامه و گزارشات انضباطی فرزندان را از طریق گوشی موبایل یا رایانه مشاهده کنند. این گزارشات می تواند در کارنامه درسی افراد نیز گنجانده شود. با توجه به اینکه موارد انضباطی دارای بارم بندی نمره هستند، کارنامه ها و گزارشات می توانند نمره داشته باشند.