کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بانک سوال رایگان کنکور ، دانشگاهی و پیام نور

در این مقاله به پرسش های زیر پاسخ داده شده است:

 

از مهمترین تصمیمات برای آمادگی به منظور شرکت در کنکور، پیدا کردن بهترین منابع می باشد. داوطلبین با مطالعه منابع کنکور ، آمادگی لازم برای شرکت در آزمون های آزمایشی کنکور را در خود ایجاد می کنند و می توانند سطح دانش خود را محک بزنند. از جمله شیوه ها به منظور سنجش میزان یادگیری، استفاده از بانک سوال و تست زنی می باشد. 

بانک سوالات رایگان در سامانه مدیار

قسمت بانک سوالات در سامانه مدیار یکی از قسمت های کاربردی و پرطرفدار می باشد که سوالات کنکور، دانشگاهی و پیام نور را بر اساس پایه تحصیلی، دروس هر مقطع و فصل های هر کتاب تفکیک شده و می توان از آنها در ایجاد آزمون آنلاین استفاده نمود. لازم به ذکر است میزان دشواری سوالات تعیین گردیده و بر اساس سطح آزمون می توان از سوالات استفاده نمود. 

استفاده از بانک سوالات در سایت ها و برنامه های دیگر هزینه دارد ولی شما می توانید از بانک سوال رایگان مدیار به منظور ایجاد آزمون برای مدت محدود استفاده نمایید تا با آن بخش آشنا گردید. 

نرم افزار هوشمند مدیار در دو قالب اپلیکیشن و سایت در دسترس می باشد و تمامی استفاده کنندگان در هر ساعت از شبانه روز به وسیله گوشی یا کامپیوتر می توانند وارد برنامه مدیار شوند و از آن استفاده نمایند.

جامع ترین بانک سوالات کنکور مدیار

استفاده از بانک سوالات مدیار

برای استفاده از بانک سوالات رایگان مدیار ابتدا باید ثبت نام کنید و اطلاعات مدرسه خود را وارد نمایید. سپس وارد بخش سرویس ها شوید و از منوی "سامانه آموزشی" بخش "آزمون آنلاین" را انتخاب نمایید. می توانید گزینه تست رایگان را انتخاب نمایید و از این بخش به مدت زمان محدود به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه استفاده نمایید. 

ثبت نام در سامانه مدیار

مزایای استفاده از بانک سوالات مدیار

تعرفه بانک سوالات مدیار

برای استفاده از بخش بانک سوالات  سامانه مدیار  لازم است آن را خریداری نمایید. به منظور خرید بر روی گزینه "قیمت ها" کلیک نمایید.

 

تعرفه سامانه مدیار


مقالات مشابه

چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بانک سوالات ریاضی از پایه اول ابتدایی تا نهم بانک سوالات تجربی پایه دهم نمونه سوالات پایه دهم رشته ریاضی نمونه سوالات پایه دهم رشته انسانی نمونه سوالات پایه یازدهم رشته تجربی نمونه سوالات پایه دوازدهم رشته انسانی نمونه سوالات پایه دوازدهم رشته تجربی بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است نحوه استفاده بانک سوالات مدارس در مدیار آموزش ساخت آزمون آنلاین در واتساپ زمان و تاریخ دقیق آزمون کنکور سراسری و آزاد تاریخ و زمان آزمون آنلاین فنی حرفه ای تاریخ آزمون آنلاین سنجش ثبت نام، قوانین و ورود آزمون آنلاین کانون زبان ایران آموزش ساخت آزمون آنلاین در گوگل برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios زمان و تاریخ آزمون آنلاین مبتکران ثبت نام و دانلود ادوبی کانکت دانشگاه آزاد تهران ثبت نام و دانلود ادوب کانکت دانشگاه های شیراز ادوبی کانکت دانشگاه های تبریز، اراک، یزد، خوارزمی، پیام نور، بوعلی نرم افزار آزمون آنلاین رایگان لینک ورود به سامانه یادگیری دانشگاه های مختلف بهترین کتاب های آزمون هوش ششم چرا رمان بخوانیم و چه رمانی بخوانیم
لیست مقالات