کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین مراکز برگزاری آزمون آزمایشی کنکور

 

همیشه بدست آوردن موفقیت یک کلید دارد و میتوان گفت کلید موفقیت در کنکور به احتمال زیاد آزمون های آزمایشی میباشد. تشخیص اینکه بهترین مراکز آزمون های آزمایشی کجاست شاید سخت به نر برسد. بنابراین در این مقاله سعی کردیم پنج تا از بهترین مراکز برگزاری آزمون آزمایشی را برای شما معرفی کنیم و با بیان مزایای و معایب شرکت در هر یک از این آزمون ها بتوانید بهترین انتخاب را برای کسب بهترین نتیجه داشته باشید.

نکات مربوط به شرکت در آزمون

نوع آزمون

آزمونی که برگزار میشود به صورت حضوری یا انلاین است. در این مورد باید توجه داشته باشید که مهم نیست آزمون به صورت آزمون آنلاین برگزار میشود و یا حضوری. مهمترین ملاکی که باید در نظر گرفته شود میزان ارزیابی خودمان توسط آزمون است.

 تعداد کاربران

 در قدم بعدی جامعه ی آماری آزمون را باید در نظر گرفت. این بدان معناست که هر چقدر تعداد شرکت کننده گان آزمون بیشتر باشد رتبه و ترازی که می آورید به کنکور اصلی نزدیکتر است و بهتر میتوانید خودتان را مورد ارزیابی قرار دهید.

قیمت

اخیرا با توجه به افزایش قیمت آزمون های آزمایشی و شرایط بد اقتصادی حاکم باعث شده تا هزینه ی شرکت در آزمون ها جزو الویت های ثبت نام باشد. بنابراین آزمونی که در عین حفظ کیفیت آزمون هزینه ی مقرون به صرفه تری دارد میتواند انتخاب خوبی باشد.

خدمات

خدماتی که در هر یک از انواع آزمون ها ارائه میشود با آزمون دیگر متفاوت است. گاه ممکن است برخی از این خدمات اضافی و ناکار آمد باشد و نیازی به وجود آن نیز نباشد. ولی در عین حال برخی خدمات ضروری هستند. مانند:

برنامه ریزی

یکی از مهمترین مسائلی که برای انتخاب آزمون آزمایشی باید در نظر بگیرید نوع برنامه یرزی آزمون برای ارائه ی خدمات است. مواردی که باید در برنامه ریزی آزمون در نظر گرفته شود:

در ادامه به بررسی چند تا از بهترین مراکز برگزاری آزمون آزمایشی خواهیم پرداخت.( هیچ الویت خاصی برای ترتیب ارائه وجود ندارد و به صورت تصادفی طبقه بندی شده اند)

آزمون قلم چی(کانون فرهنگی آموزش)

همانطور که قبلا هم اشاره شد برای انتخاب آزمون مواردی باید رعایت شود :

برای مثال اگر شما از مهر ماه شروع به درس خواندن کنید آزمون های سازمان سنجش که از مرداد به صورت تخصصی برای کنکور برگزار میشود نمیتواند برای شما مفید باشد بنابراین میتوانید برای شروع از آزمون شروع کنکور از مهر قلم چی ثبت نام کنید.

قلم چی

مزایای آزمون قلم چی

معایب آزمون قلم چی

گزینه دو

مزایای شرکت در آزمون گزینه دو

گزینه دو

معایب آزمون های گزینه دو

 سازمان سنجش

جالب است بدانید سوالات و آزمون های آزمایشی توسط مرجع مشترک با کنکور طراحی و ارائه میشود و این بزرگترین مشخصه ی آزمون سازمان سنجش است. دانش آموزانی که در آزمون های آزمایشی مختلف شرکت میکنند ترجیح میدهند در آزمون جامع سازمان سنجش که بعد از عید برگزار میشود شرکت کنند که کاملا مطابق کنکور است و معیار سنجش مناسبی برای سطح شما خواهد بود.

سازمان سنجش

مزایای شرکت در آزمون جامع سازمان سنجش

معایب آزمون سازمان سنجش

گاج 

در حالت کلی میتوان گفت آزمون های آزمایشی گاج و قلم چی شباهت بسیار زیادی باهم دارند. فقط شاید تفاوت اندکی بین کارنامه های ارائه شده توسط این دو مجموعه در نظر گرفت.

گاج

مزایای آزمون های گاج

معایب آزمون گاج

ماز

جدیدترین نوع آزمون ها آزمایشی که اخیرا بوجود آمده است آزمون ماز است. هنوز در بین دانش اموزان شبهاتی برای ثبت نام در این آزمون وجود دارد. در ادامه برخی از ویژگی های اختصاصی هر درس در آزمون ماز را برای شما اورده ایم:

سوالات زیست شناسی: منطبق با تست های سراسری

سوالات ریاضی: ساده تر و نزدیک به سطح کنکور

سوالات شیمی: محوریت اصلی بر اساس مسائل

سوالات فیزیک: تشابه رویکرد همه آزمون ها در این درس

ماز

مزایای آزمون های ماز

معایب آزمون ماز


مقالات مشابه

چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است نحوه استفاده بانک سوالات مدارس در مدیار آموزش ساخت آزمون آنلاین در واتساپ زمان و تاریخ دقیق آزمون کنکور سراسری و آزاد تاریخ و زمان آزمون آنلاین فنی حرفه ای تاریخ آزمون آنلاین سنجش ثبت نام، قوانین و ورود آزمون آنلاین کانون زبان ایران آموزش ساخت آزمون آنلاین در گوگل برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios زمان و تاریخ آزمون آنلاین مبتکران بانک سوالات کنکور - رایگان نرم افزار آزمون آنلاین رایگان بهترین کتاب های آزمون هوش ششم آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1402 و 1401 5 قابلیت مهم که سامانه آزمون آنلاین باید داشته باشد کنکور آزمایشی چیست؟ شرایط شرکت در کنکور آزمایشی مقایسه فرق آزمون عملکردی و مدادکاغذی بهترین مدرسان فیزیک کنکور بهترین مدرسان شیمی ایران بهترین مدرسه های کنکور تهران یک نمونه آزمون مداد کاغذی آزمون مداد-کاغذی چیست؟ اسامی بهترین موسسات کنکور تهران کدامند؟ طراحی و ساخت اپلیکیشن مدارس و آموزشگاه ها فرق آزمون آنلاین و آزمون آفلاین در مدیار چیست معرفی مدیار به عنوان سایت آزمون آنلاین بومی کشور مدیار بهترین آزمون ساز آنلاین رایگان نمره ی مستمر چگونه محاسبه میشود
لیست مقالات