کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

ثبت نام، قوانین و ورود آزمون آنلاین کانون زبان ایران

کانون زبان ایران

یکی از آموزشگاه های قدیمی در کل کشور به منظور آموزش و یادگیری زبان ، کانون زبان ایران می باشد که در بخش تعلیم زبان های خارجی فعالیت می نماید. در حال حاضر کانون زبان ایران این افتخار را دارد که 8 زبان زنده دنیا مانند انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ایتالیایی و چینی را آموزش می دهد. همچنین این آموزشگاه در طی سالیان طولانی تلاش نموده تا علاوه بر اعتبار و سطح آموزشی، عمومیت خود را حفظ نماید و در همه حال و هر زمان بتواند غالب نیاز آموزشی کشور را در بخش زبان رفع کند.

همچنین کانون زبان ایران سعی کرده در همه زمان ها خود را با تازه ترین شیوه های آموزش روز دنیا وفق دهد و نیازهای داوطلبین یادگیری زبان را به مطلوب ترین صورت پاسخ دهد. از جمله کارهای این آموزشگاه زبان، طراحی سامانه ای کامل و یکپارچه به منظور ارائه خدماتی مانند ثبت نام، پرداخت شهریه، شرکت در کلاس ها و آزمون های آنلاین، مشاهده نتایج آزمون ها می باشد. 

آزمون آنلاین کانون زبان ایران

 

راهنمای شرکت در آزمون (کانون زبان ایران)

شرایط و قوانین آزمون آنلاین در کانون زبان ایران:

ممکن است شما به تازگی عضو کانون زبان ایران شده اید و می خواهید در آزمون آنلاین آن شرکت نمایید. حال این پرسش برای شما ایجاد می شود که قوانین شرکت در آزمون آنلاین کانون زبان ایران به چه صورت می باشد و چه شرایطی برای وارد شدن در آن لازم می باشد؟


گروه بزرگسالان
زمان تعداد سوال سطح
70 50 Basic 1, 2, 3
70 50 Elementary 1, 2, 3
70 50 Pre Intermediate 1, 2
70 50 Intermediate 1, 2
70 55 High Intermediate 1, 2
70 55 Advance 1,2

 

نکاتی که باید در هنگام آزمون آنلاین کانون زبان ایران به آنها توجه نمایید عبارتند از:

راهنمای ورود به اکانت و آزمون کانون زبان ایران

دانش آموزان و داوطلبین چگونه می توانند وارد اکانت خود در کانون زبان ایران شوند؟

نحوه ورود زبان آموزان به صفحه آزمون آنلاین به چه صورت می باشد؟

WWW.APP.ILI.IR     یا  WWW.ILI.IR    یا    WWW.EXAM.ILI.IR

ورود به صفحه کانون زبان ایران

ورود به آزمون کانون زبان ایران

مشاهده سوالات آزمون کانون زبان ایران

پایان آزمون در کانون زبان ایران

 نحوه مشاهده نمرات آزمون در کانون زبان ایران

به منظور ورود به سامانه کانون زبان ایران برای دیدن نمرات آزمون این آموزشگاه می توانید از هر دو سایت ili.ir و ilireg.ir استفاده نمایید. 


مقالات مشابه

هوشمندسازی مدارس در ایران چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است نحوه استفاده بانک سوالات مدارس در مدیار آموزش ساخت آزمون آنلاین در واتساپ زمان و تاریخ دقیق آزمون کنکور سراسری و آزاد تاریخ و زمان آزمون آنلاین فنی حرفه ای تاریخ آزمون آنلاین سنجش آموزش ساخت آزمون آنلاین در گوگل برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios زمان و تاریخ آزمون آنلاین مبتکران بانک سوال رایگان کنکور ، دانشگاهی و پیام نور ثبت نام و دانلود ادوبی کانکت دانشگاه آزاد تهران ثبت نام و دانلود ادوب کانکت دانشگاه های شیراز نرم افزار آزمون آنلاین رایگان بهترین کتاب های آزمون هوش ششم
لیست مقالات