کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

زمان و تاریخ آزمون آنلاین مبتکران

در این مقاله قصد داریم به سوالات زیر پاسخ دهیم:

آشنایی کلی با مجموعه مبتکران

مجموعه آموزشی، فرهنگی و انتشاراتی مبتکران در سال 1365 فعالیت خود را در زمینه تالیف و تدوین کتب علمی و آموزشی شروع نمود. تا کنون مجموعه مبتکران بالای 3100 عنوان کتاب در بخش های دایرةالمعارف و فرهنگ ‌لغات، کتب دانشگاهی، کتاب‌های ورزشی، کتب کودک و نوجوان، کتاب‌های آموزشی منتشر نموده است. از دیگر فعالیت های شرکت آموزشی مبتکران، انجام آزمون های مستمر در هنگام دوره آموزشی می باشد.

لوگو مبتکران

تاریخ برگزاری آزمون مبتکران در پایه های تحصیلی مختلف

آزمون آنلاین یکی از موارد مهم به منظور سنجش یادگیری دانش آموزان می باشد. یکی از مراکزی که در طول سال تحصیلی ، آزمون برگزار می نماید مرکز مبتکران است. آزمون مبتکران در طول سال تحصیلی در چندین نوبت انجام می شود و در هر نوبت از قسمتی از کتاب آزمون گرفته می شود. جداول زیر زمان و تاریخ برگزاری آزمون مبتکران برای پایه های تحصیلی مختلف را نشان می دهد.

پایه پنجم

زمان برگزاری آزمون مبتکران برای پایه پنجم

پایه ششم

آزمون مبتکران در پایه ششم

پایه هفتم

آزمون مبتکران پایه هفتم

پایه هشتم

آزمون مبتکران پایه هشتم

پایه نهم

آزمون مبتکران پایه نهم

نحوه ثبت نام در آزمون های مبتکران

به منظور شرکت در آزمون های آنلاین مبتکران باید وارد سایت mobtakeran.com شوید و به صورت آنلاین ثبت نام نمایید و در آزمون ها شرکت نمایید. همچنین شرکت کنندگان در سایر نقاط کشور می توانند به نمایندگی های مبتکران در شهرها مراجعه کرده و از طریق آنها ثبت نام را انجام دهند. آدرس و شماره تماس نمایندگان در قسمت "نمایندگی های آزمون مبتکران" قرار دارد.

نحوه دریافت کارنامه آزمون مبتکران

به منظور دریافت کارنامه آزمون، عصر روز جمعه بعد از هر آزمون می توانید به وبسایت مبتکران مراجعه نمایید و کارنامه خود را دریافت کنید.


مقالات مشابه

چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بانک سوالات ریاضی از پایه اول ابتدایی تا نهم بانک سوالات تجربی پایه دهم نمونه سوالات پایه دهم رشته ریاضی نمونه سوالات پایه دهم رشته انسانی نمونه سوالات پایه یازدهم رشته تجربی نمونه سوالات پایه دوازدهم رشته انسانی نمونه سوالات پایه دوازدهم رشته تجربی بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است نحوه استفاده بانک سوالات مدارس در مدیار آموزش ساخت آزمون آنلاین در واتساپ زمان و تاریخ دقیق آزمون کنکور سراسری و آزاد تاریخ و زمان آزمون آنلاین فنی حرفه ای تاریخ آزمون آنلاین سنجش ثبت نام، قوانین و ورود آزمون آنلاین کانون زبان ایران آموزش ساخت آزمون آنلاین در گوگل برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios بانک سوال رایگان کنکور ، دانشگاهی و پیام نور ثبت نام و دانلود ادوبی کانکت دانشگاه آزاد تهران نرم افزار آزمون آنلاین رایگان بهترین کتاب های آزمون هوش ششم چرا رمان بخوانیم و چه رمانی بخوانیم
لیست مقالات