اپلیکیشن آموزشی
سامانه مدیریت یادگیری
اپلیکیشن مدرسه
نرم افزار و سامانه آموزشی

شرایط دریافت اخذ نمایندگی آموزشی کودکان

مراکز آموزشی مختلفی که در زمینه کودکان فعال هستند دوره های مختلفی را در تقویم خود درج کرده اند. این دوره ها به صورت کلاس های خلاقیت کودکان در رشته های مختلفی مانند رباتیک، موسیقی کودکان، چرتکه، برنامه نویسی، اوریگامی و سایر رشته ها برگزار می شود. دریافت نمایندگی آموزشی کودکان یکی از گزینه هایی است که این آموزشگاهها برای تکمیل دوره ها به سراغ آن می روند. اخذ نمایندگی چرتکه، رباتیک و سایر رشته های خلاق محور کودک دارای شرایطی ویژه بوده و نیز با توجه به تعدد موسسات فعال نیازمند داشتن تحقیقاتی دقیق برای یافتن بهترین آنها هستیم. در این مقاله توضیحات جامعی را به شما ارائه خواهیم داد تا بتوانید با بررسی و تحقیق بهترین شرکت آموزشی برای دریافت نمایندگی آموزشی کودکان را پیدا کنید.

نمایندگی آموزشی کودکان چیست؟

اگر بخواهیم به صورت دقیق به این سوال پاسخ دهیم نوعی از نمایندگی است که در آن می توان خدمات و محصولاتی را با تخفیف دریافت و به مشتریان ارائه داد. در این نوع نمایندگی ارائه خدمات شرکت یا موسسه مزبور در یک منطقه جغرافیایی زیر نظر دفتر مرکزی ارائه می شود. برای دریافت نمایندگی آموزشی کودکان داشتن یک مرکز آموزشی و نیز تجربه در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.

مهمترین نمایندگی های آموزشی کودکان

با توجه به رشته های آموزشی متنوع در زمینه کودکان ممکن است یک موسسه تنها در بخشی از آن محصولات و آموزش های لازم را ارائه دهد. برای مثال شرکت هایی هستند که محصولاتی در زمینه موسیقی و تولید کرده و تنها آموزش  های مرتبط با آن را ارائه می دهند. یا موسساتی که تنها در زمینه برنامه نویسی کودکان فعالیت داشته و خدمات آنها حول این رشته آموزشی است. از این رو شاید نیاز باشد تا با دریافت نمایندگی آموزشی از آنها خدمات مورد نیاز را دریافت کنید. در زیر به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم.

اخذ نمایندگی چرتکه

چرتکه سوروبان یک ابزار آموزشی برای تقویت محاسبات ذهنی است. مبدا این رشته شرق آسیا بوده ولی امروزه به عنوان یک روش آموزشی مفید جهت تقویت هوش منطقی و ریاضی کودکان بهره برده می شود. اخذ نمایندگی چرتکه یکی از راههایی است که می توان خدمات و محصولات مورد نیاز آن برای مرکز آموزشی را تامین کرد. با دریافت این نمایندگی در کنار پکیج های چرتکه، امکان ثبت نام مربیان در دوره های آموزشی را نیز خواهید داشت. از این رو می توانید به صورت مستقل کلاس های آموزش چرتکه را در مرکز خود دایر کنید.

اخذ نمایندگی رباتیک

یکی دیگر از رشته های مهم و کاربردی رباتیک است. آموزش رباتیک سالهاست که به عنوان یک رشته آموزشی مفید برای پرورش خلاقیت کودکان در جهان پذیرفته شده است. این آموزش همراه با انوع پکیج های آموزش رباتیک به کودکان است. دریافت نمایندگی رباتیک کودکان پکیج ها و آموزش های متنوعی را در اختیار مرکز قرار می دهد. این رشته آموزشی مبتنی بر استم بوده و فواید آموزشی خوبی نیز برای کودکان دارد.

دریافت نمایندگی آموزشی برنامه نویسی کودکان

برنامه نویسی با ایجاد نرم افزار هایی مانند اسکرچ (Scratch) و Mblocks توانسته روش های قابل فهمی را ایجاد کند. از این رو می توان کلاس های متنوعی را برگزار کرد. برنامه نویسی کودکان در کنار چرتکه و رباتیک از رشته ای استم (Stem) نیز محسوب می شود. امروزه مراکز آموزشی بسیاری هستند که از رشته جذاب برنامه نویسی کودکان را در لیست کلاس های آموزشی خود قرار داده اند.

نمایندگی بازی های خلاق محور

محصولاتی مانند دومینو، مکعب روبیک، مهندسی خلاقیت و حتی اوریگامی از آموزش هایی است که خلاق محور هستند. این دوره ها تاثیر بسیار خوبی در زمینه تقویت خلاقیت کودکان داشته  به یادگیری روش های مختلف حل مسئله کمک می کند. اخذ نمایندگی محصولات خلاقیت کودکان نیز می تواند کلاس های متنوعی را به مرکز آموزشی اضافه کند.

چگونه می توانیم نمایندگی خلاقیت کودکان دریافت کنیم؟

برای این موضوع ابتدا باید بهترین شرکت آموزشی کودکان را بر اساس تحقیق پیدا کرده سپس درخواست خود را برای دریافت امتیاز نمایندگی به آنها ارائه دهیم. این مجموعه ممکن است شرایط متفاوتی برای این منظور داشته باشند. اما داشتن گزینه های زیر می تواند به شما در ایجاد همکاری با آنها کمک کند.

  1. داشتن یک مرکز آموزشی: داشتن مکان آموزشی یک امتیاز مثبت عالی برای موسساتی که قصد دادن نمایندگی آموزشی کودکان دارند طلقی می شود. داشتن فضای آموزشی به این معنی است که فرد از قبل مجوزهای لازم را دریافت کرده، امکانات لازم برای برگزاری دوره ها را داشته و حتی این امکان که دارای تجربه چند ساله در حیطه آموزش کودک باشد را تقویت می کند.
  2. رشته تحصیلی مرتبط: افرادی که در رشته های تحصیلی مرتبط با کودکان را گذرانده باشند تخصص بیشتری دارند. این تخصص به جلب اعتماد مخاطبین و در نتیجه توسعه کاری کمک می کند. این موضوع هم می تواند یک رزومه مثبت برای دریافت امتیاز نمایندگی باشد.
  3. تجربه و سابقه فعالیت چند ساله: اگر چند سال هست که در زمینه ارائه خدمات آموزشی فعالیت دارید، شما هم از امتیاز بزرگی در رزومه خود برخوردار شده اید. افرادی که در زمینه آموزش تجربه داشته باشند بازار آن را به خوبی شناخته و می توانند فعالیت موثری در قالب نمایندگی داشته باشند.
  4. علاقمند و با انگیزه بودن: ممکن است هیچ کدام از موارد بالا را نداشته باشید. اما به شدت به این حوزه علاقمند بوده و توانایی فعالیت موثر در این زمینه را در خود ببینید. برای این منظور نگران نباشید چرا که بسیاری از این موسسات، آموزش های لازم را در ابتدای کار به شما می دهند.

دریافت نمایندگی آموزشی کودکان چه مزایایی دارد؟

احتمالا تا حدی متوجه امتیازات و مزایایی که دریافت خواهید کرد شده اید. اینکه شرکت ها و موسسات آموزشی در به نمایندگان خود چه خدمات و امتیازاتی را می دهند بسیار حائز اهمیت است. در زیر به برخی از این موارد را بر شمرده ایم.

  • دریافت پکیج های آموزشی با  تخفیفات ویژه: موضوع مهمی که به درآمدزا بودن و نیز توسعه نمایندگی کمک می کند دریافت تخفیفات مناسب است. این فاکتور نقش مستقیمی در جذب مخاطب داشته و امتیاز مهمی در رقابت با سایر مراکز است.
  • دوره های آموزشی: دانش لازم برای برگزاری کلاس های آموزشی قدم نخست برای ارائه خدمات محسوب می شود. شرکت های آموزش که در زمینه کودک نمایندگی می دهند خدمات متنوع آموزشی مانند دوره های مربیگری، گواهی های پایان دوره مربی و دانش آموزش، جزوات و جلسه بندی های لازم را در اختیار نماینده ها قرار می دهند. با دریافت این مزایا می توان کلاس های مختلفی را دریافت کرد.
  • پشتیبانی موثر: پشتیبانی همواره در مسیر همکاری نقش پر رنگی دارد. رفع ابهامات و پرسش های آموزشی، گارانتی محصولات، مشاوره های لازم و نیز آگاهی از آخرین خدمات و محصولات نیز در بخش پشتیبانی در اختیار نمایندگان قرار می گیرد.
  • مسابقات: تکمیل چرخه آموزشی در قالب یک رقابت با حضور افراد دیگری که آموزش ها را دیده اند تکمیل می گردد. چنین رویداد هایی اگر به شکلی استاندارد برگزار شوند محک خوبی برای نوآموزان خواهد بود.

جمع بندی مقاله

در این مقاله سعی کردیم تمامی ابعاد دریافت یک نمایندگی آموزشی کودکان را مورد برسی قرار دهیم. اینکه این نوع نمایندگی چیست، چه ویژگی هایی داشته و برای دریافت آن چه شرایطی لازم است. در مجموع می توانیم بگویم این نوع همکاری بسیار مرسوم و مفید است. با دریافت نمایندگی از یک شرکت معتبر آموزشی می توانید خدماتی به روز، نوین و کاربردی را برای مرکز آموزشی خود به همراه آورید. مجموعه های معتبری در این زمینه وجود دارد که گروه آموزشی داناکو یکی از آنها است. این مجموعه با داشتن طیف وسیعی از محصولات و خدمات آموزشی در کنار پشتیبانی مستمر می تواند یک انتخاب درست در این زمینه باشد.

 

مقالات مشابه

بهترین کتاب های آزمون هوش ششم چرا رمان بخوانیم و چه رمانی بخوانیم آموزش نویسندگی مسیری برای موفقیت تأثیر انتخاب دبیرستان خوب در قبولی کنکور تفاوت گوشی سامسونگ سری ‏M‏ و ‏A نکاتی که باید بدانیم آموزش زمان بندی سمپاشی منازل معرفی کامل انواع شاخه های حسابداری 25 نکته برای یادگیری زبان انگلیسی خرید ویو ویدیو اینستاگرام چه مزایا و معایبی دارد؟ آیا شیبا اینو به ۱ دلار می‌رسد محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم آشنایی با بهترین پارچه فرم مدارس سال 1402 چگونه هم سختی نکشیم و هم در امتحانات دوازدهم تجربی 20 بگیریم؟ راه های جذب دانش‌آموز برای تدریس خصوصی تفاوت گوگل شیت و اکسل معرفی 9 تا از بهترین نرم افزار های اتوماسیون اداری در ایران و جهان اتوماسیون اداری چیست اتوماسیون اداری در مقایسه با سیستم مدیریت فرآیند تجاری (BPMS) تفاوت CRM و اتوماسیون اداری در چیست دبیرخانه چیست و چه وظایفی دارد شرح وظایف و تفاوت دبیرخانه و بایگانی تفاوت دبیرخانه و بایگانی مستندات چیست چگونه اسناد را بایگانی کنیم +بهترین روش ‌ها برای مرتب ‌سازی اسناد بهترین نرم ‌افزار های بایگانی اسناد انواع روش های بایگانی سند در ادارات توده سینه چقدر خطرناک است بهترین کتاب کمک درسی امتحان نهایی به تفکیک رشته افزایش سرعت کلاس مجازی فهرست برترین فیلم های علمی تخیلی تاریخ سینما
لیست مقالات