کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

لینک دانلود و ورود برنامه شاد

برنامه شاد

برنامه شاد یک اپلیکیشن آموزشی می باشد که توسط وزارت آموزش و پرورش ایجاد گردیده و هدف آن تشکیل کلاس های درس دانش آموزان و استفاده از آموزش های مجازی در مدارس در زمان شیوع بیماری کرونا و بسته بودن مراکز آموزشی ایجاد گردیده است و در اختیار دانش آموزان می باشد. نسخه جدید برنامه شاد با قابلیت نصب بر روی آیفون و اندروید و کامپیوتر می باشد.

از طریق دانلود و نصب برنامه شاد و سپس عضو شدن در آن، دانش آموزان می توانند به کلاس های درس خود دسترسی داشته باشند و از تکالیف خود مطلع گردند. همچنین دانش آموزان می توانند با معلم خود تعامل نمایند و مشکلات درسی خود را با معلم مطرح کرده و رفع نمایند. این قابلیت ها موجب گردیده است تا کلیه دانش آموزان ، معلمین و مدیران ملزم شوند تا در اپلیکیشن شاد عضو گردند.

به منظور استفاده از برنامه شاد لازم است تا مدیران، معلمان و دانش آموزان مقطع ابتدایی برنامه را بر روی گوشی خود نصب نمایند. همچنین مدیر مدرسه باید به سامانه سناد وارد گردد و اطلاعات کاربری معلم ها را وارد نماید. پس از آن در قسمت مدیریت امور کلاس ها باید پایه و کلاس هر معلم مشخص شود. لازم به ذکر است احراز هویت دانش آموزان از طریق این برنامه انجام می گردد. لازم به ذکر است که می توان اطلاعات را ویرایش نمود.

دانش آموزان بعد از تایید مدیریت می توانند احراز هویت نمایند و سپس در کلاس های درسی خود وارد شده و شرکت نمایند.

خصوصیات برنامه شاد

مزایای استفاده از برنامه شاد

معایب برنامه شاد

برنامه شاد مدت زمان کوتاهی از عمرش می گذرد و یک برنامه نوپا می باشد در نتیجه امکان دارد معایبی داشته باشد . از جمله این نواقص عبارتند از:

راهنمای ورود به نسخه وب برنامه شاد

درصورتی که نمی توانید از طریق گوشی خود وارد برنامه شوید، می توانید از طریق نسخه وب وارد شوید. نخست باید وب سایت "shadweb.iranlms.ir" شوید و وارد لینک https://web.shad.ir/ شوید. سپس شماره موبایل خود را وارد نمایید و کد فعال سازی ارسال شده را وارد کرده و گزینه ورود را زده تا بتوانید از برنامه استفاده نمایید. لازم به ذکر است شما باید از قبل و با گوشی احراز هویت کرده باشید زیرا امکان احراز هویت از طریق وب برای دانش آموزان وجود ندارد.

لازم به ذکر است برای دانلود اپلیکیشن بر روی گوشی اندروید یا ios می توانید از طریق سایت http://shaddl.medu.ir/ اقدام نمایید.

 


‏ 


لیست مقالات