کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین نرم افزار هوشمند مدارس کدام است؟

کلیه افراد از امکانات آموزشی مختلفی بهره می برند اما نوع تجربه آموزشی هر یک از افراد باهم تفاوت دارد. رقابت مدارس برای بالا بردن کیفیت آموزشی در مدارس هوشمند سبب شده تا مدیران مدرسه برای بهبود کارکرد مدرسه و ایجاد تجربه آموزشی عالی برای دانش آموزان، کارهای گوناگونی انجام دهند. استفاده از یک نرم افزار قوی و باکیفیت یک ویژگی مهم در سیستم آموزشی یک مدرسه نوین و هوشمند به حساب می آید. استفاده از نرم افزار هوشمند مدارس موجب به وجود آمدن مدیریت مطلوب، نظم بیشتر و افزایش کارکرد مدرسه می شود.

نرم افزار هوشمند مدیریت مدارس 

از جمله ویژگی های مهم و بارز مدرسه هوشمند، استفاده از نرم افزار هوشمند مدارس می باشد. همچنین نرم افزار هوشمند مدرسه دارای سه پنل برای مدیریت ، معلمان و والدین می باشد که هر یک از پنل ها ، دسترسی های مخصوص به خود را دارند. 

مدیریت مدرسه نیاز به یک سیستم جامع و منسجم برای مدیریت مدرسه دارد تا بتواند تمام قسمت های مدرسه را به خوبی مدیریت نماید. خوشبختانه به دلیل بیشتر شدن تعداد نرم افزارهای هوشمند مدیریت مدرسه در سراسر کشور، مدیر می تواند به آسانی مناسب ترین نرم افزار هوشمند مدرسه را برگزیند. یکی از مناسب ترین و بهترین نرم افزارهای هوشمند مدارس، نرم افزار مدیار است.

ویژگی ها و امکانات نرم افزار هوشمند مدارس مدیار :

  1. قسمت پیام رسانی
  2. ورود نمرات و ثبت کارنامه
  3. وارد کردن موارد انضباطی
  4. ورود اطلاعات مربوط به حضور و غیاب کلاسی و مدرسه
  5. قسمت اخبار و گالری
  6. بخش رضایت نامه
  7. نظر سنجی
  8. آزمون آنلاین
  9. کلاس آنلاین
  10. بانک جزوه و ...

مواردی از قبیل وارد کردن نمره ، ثبت حضور و غیاب ، ثبت تکالیف و رویدادها سبب می شود تا مدیریت و دسترسی به این اطلاعات آسان و در هر زمان و مکانی ممکن باشد. لازم به ذکر است استفاده از سامانه مدیار موجب می گردد تا مصرف کاغذ کاهش یابد و در هزینه ها صرفه جویی شود.

یکی از کارهای مهم مدرسه، حضور و غیاب دانش آموزان است. در همین راستا معلمین در زمان شروع کلاس باید حضور وغیاب را انجام داده و به همین دلیل زمان زیادی از کلاس هدر می رود. ممکن است مدیریت درست این مورد برای معلمین دشوار باشد و انجام روزانه آن موجب اشتباه شود. توسط نرم افزار هوشمند مدیار، می توان غیبت و یا تاخیر دانش آموزان را به آسانی وارد نمود و والدین همان لحظه از وضعیت حضور فرزندشان در کلاس مطلع شوند.

بخش اعظمی از پیشرفت تحصیلی دانش آموز به ارتباط بین اولیا، مدارس و معلمین بستگی دارد. به کمک اپلیکیشن هوشمند مدارس می توان پیام متنی و صوتی و تصویری بین والدین و مسئولین مدرسه ارسال گردد و این موضوع سبب کم شدن رفت و آمد والدین به مدرسه می شود و در وقت صرفه جویی می گردد.

پیام ها در سامانه مدیار

انجام آزمون آنلاین سبب بالارفتن میزان علم و یادگیری دانش آموزان می گردد. به کمک قسمت آزمون آنلاین در سامانه مدیار می توانید در هر زمان، آزمون برگزار نمایید و آنها را مورد سنجش قرار دهید. لازم به ذکر است انجام آزمون آنلاین سبب می شود تا در هزینه و مصرف کاغذ صرفه جویی گردد.

آزمون آنلاین در سامانه مدیار

شما به وسیله نرم افزار هوشمند مدارس مدیار می توانید تمامی کارنامه های هفتگی، ماهانه، ترمی و ... خود را ایجاد و برای دانش آموزان ارسال نمایید. در کارنامه شما می توانید نمرات را به شکل دستی و یا توسط نمرات وارد شده در سامانه ثبت کنید. لازم به ذکر است رتبه دانش آموزان در پایه و کلاس نوسط سیستم تعیین و مشخص می شود و کارنامه بعد از صادر شدن به والدین نمایش داده می شود. همچنین با این روش احتیاجی به چاپ کارنامه نیست و همین مورد سبب کاهش مصرف کاغذ و صرفه جویی در هزینه می شود. 

کارنامه در سامانه هوشمند مدیار

در این قسمت شما می توانید تمامی پیش فاکتورهای خود را اعم از هزینه شهریه مدرسه، هزینه ایاب و ذهاب، خرید جزوات و ... را وارد نمایید و از این طریق برای والدین ارسال شده و می توانند قسط ها و موارد مالی را ملاحظه کنند و حتی به شکل اینترنتی پرداخت کنند.

بخش مالی در سامانه مدیار

در این بخش مسئولین و معلمین می توانند موارد تنبیهی و تشویقی دانش آموزان را وارد نمایند و اولیا بلافاصله آن را در اپلیکیشن ملاحظه کنند و از وضعیت انضباطی دانش آموز مطلع گردند. در این بخش مورد انضباطی ، نام فرد ثبت کننده، تاریخ ، زنگ درس و نمره ای که به انضباط کم یا اضافه می شود برای دانش آموز و والدین قابل مشاهده می باشد.

 موارد انضباطی در سامانه مدیار

 


مقالات مشابه

تجهیزات هوشمندسازی مدارس ویژگی های مدرسه هوشمند مزایای مدرسه هوشمند چیست مدرسه هوشمند چیست؟ مزایای مدرسه هوشمند کاربرد نرم افزار های هوشمند در مدارس چرا هوشمندسازی مدارس لازم است؟ نرم افزار تولید و صدور کارنامه مدارس هوشمند نرم افزار ارتباط والدین و اولیاء با مدرسه راه کار مناسب مدارس برای مصرف کمتر کاغذ در مدرسه با سامانه هوشمند مدارس تاثیر هوشمند سازی کلاس درس در یادگیری دانش آموزان بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟ تعریف مدرسه هوشمند مقایسه مدارس هوشمند و عادی معرفی پورتال مدرسه مدیار (نرم افزار مدیریت مدارس) لینک دانلود و ورود برنامه شاد بهترین برنامه و نرم افزار برای ارسال و بررسی انجام تکالیف مدرسه نرم افزار تکلیف ساز معرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزان برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios نرم افزار آزمون آنلاین رایگان نرم افزار کارنامه ساز رایگان نرم افزار تکالیف درسی رایگان نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه مدارس از چه نرم افزاری استفاده می کنند نرم افزار مدارس غیرانتفاعی نرم افزار رایگان تدریس آنلاین بهترین مدارس برتر درکه منطقه 1
لیست مقالات