کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟

مدارس آنلاین

به سبب بسته شدن مدارس و آموزشگاه ها در تمامی شهرها به ویژه شهرهای بزرگ، والدین به دنبال شیوه های مختلف به منظور ادامه تحصیل دانش آموزان و پیشگیری از قطع شدن پروسه یادگیری آن‌ها می باشند.

مدارس مجازی و اپلیکیشن هوشمندسازی مدارس از جمله راه های موجود برای ایجاد ارتباط میان والدین، دانش آموزان و مدرسه می باشد. از جمله مواردی که برای اولیا حائز اهمیت می باشد، مطلع شدن از وضعیت تحصیلی دانش آموزان به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه است. تعداد زیادی از والدین مایل هستند تا با هزینه کم و مدت زمان کوتاه، اطلاعات کاملی از نمرات، کارهای آموزشی ، وضعیت انضباطی ، آزمونها ، تکالیف ، برنامه های مدرسه ، وضعیت مالی و موارد دیگر بدست آورند زیرا در حال حاضر اکثر اولیا شاغل می باشند و امکان مراجعه حضوری به مدرسه برای آنها مقدور نمی باشد.

به دلیل موارد عنوان شده، مطلوب ترین روش برای رسیدن به این اهداف، ایجاد و بکارگیری از اپلیکیشن مطلوب برای گوشی های اندروید و ios است. در این زمان اولیا و دانش آموزان با دانلود و نصب اپلیکیشن بر روی گوشی خود و یا ورود به سامانه از طریق لپ تاپ و توسط سایت می توانند در هر زمان و هر مکان و با استفاده از اینترنت به راحتی از وضعیت تحصیلی دانش آموز خود اطلاع یابند و بر عملکرد آنها نظارت کنند. همچنین اولیا می توانند در هر ساعت از روز با معلم یا مدیر مدرسه در ارتباط باشند. همچنین با استفاده از سامانه هوشمند مدارس مدیار، والدین می توانند نظرسنجی های مدرسه شرکت نمایند .

تمامی این موارد بدون نیاز به حضور فیزیکی اولیا در مدرسه و فقط از طریق اپلیکیشن مدرسه صورت می گیرد. از مزیت های دیگر بکارگیری از اپلیکیشن برای اولیا و دانش آموزان، امکان ملاحظه صورتحساب خرید از بوفه است. به همین دلیل نصب و استفاده از اپلیکیشن مدارس مدیار بسیار کاربردی و اقتصادی است.

بهترین اپلیکیشن اندروید

 

ویژگی های بااهمیت در طراحی بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس

ویژگی اپلیکیشن مدیار


لیست مقالات