کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

دانلود رایگان نرم افزار صدور کارنامه ماهانه دانش آموزان

بخش کارنامه در سامانه مدیار

در این مقاله قصد داریم به بررسی اهمیت صدور کارنامه و نحوه عملکرد سامانه مدیار در این زمینه بپردازیم:

وارد کردن ریز نمرات دانش آموزان در کارنامه و ارسال آن برای والدین، از جمله فعالیت های بااهمیت مدارس به منظور سنجش میزان یادگیری دانش آموزان و گزارش گیری از وضعیت معلم و دانش آموز می باشد . به دلیل رخ دادن خطای انسانی و زمان بر بودن وارد کردن نمرات در کارنامه به صورت دستی، استفاده از نرم افزار هوشمند به منظور صدور کارنامه برای مدارس الزامی میباشد. در حال حاضر نرم افزارهای زیادی به منظور تولید و صدور کارنامه موجود می باشد اما آنچه سبب تمایز سامانه های مختلف می شود نحوه صدور کارنامه و پروسه انجام کار میباشد. ازین منظر اپلیکیشن هوشمند مدیار یکی از بهترین سامانه ها برای صدور کارنامه میباشد.

 

صدور کارنامه

سامانه مدیار امکانات زیادی برای مدارس در بر دارد؛ یکی از این امکانات که نقش حائز اهمیتی در صرفه جویی وقت برای مدارس دارد، صدور کارنامه به صورت هوشمند میباشد.به منظور استفاده از بخش صدور کارنامه، باید وارد سایت مدیار شوید و مدرسه خود را در سامانه ثبت نمایید. سپس باید اسامی کاربران را وارد کرده و برای آنها کارنامه صادر نمایید. برای صدور کارنامه می توانید از نمرات دانش آموزان که در سامانه ثبت شده است استفاده کرده و به طور هوشمند کارنامه صادر میشود که امکان ارسال کارنامه برای اولیا و قابلیت چاپ هم دارد.

مزایای صدور کارنامه در سامانه مدیار

سامانه مدیار

 نحوه ایجاد کارنامه در سامانه مدیار

 ابتدا بر روی گزینه افزودن کلیک نمایید و سپس فیلدهای زیر را تکمیل کنید.

 با کلیک بر روی گزینه "ثبت" کارنامه ایجاد می شود. سپس بر روی گزینه "تکمیل" کلیک نمایید تا کارنامه کامل و نمرات ثبت گردد. 

تکمیل کارنامهدر این مرحله شما می توانید تعیین نمایید که کدام یک از ستون ها در کارنامه قرار گیرند. همچنین نمرات دانش آموزان در کارنامه قرار می گیرد و با کلیک بر روی اسم هر یک از آنها می توانید کارنامه را مشاهده و به صورت دستی در کارنامه تغییر ایجاد نمایید.

لازم به ذکر است می توانید از کارنامه ها pdf بگیرید و آنها را چاپ نمایید.

تا زمانی که کارنامه را صادر نکنید ، کارنامه برای اولیا و دانش آموزان ارسال نمی شود. زمانی که کارنامه در وضعیت "صادر شده" قرار گیرد کارنامه ارسال می شود. همچنین بعد از صدور کارنامه ،امکان ویرایش آن وجود ندارد. به محض ارسال کارنامه، برای دانش آموزان و اولیا نوتیفیکیشن ارسال می شود و می توانند آن را مشاهده کنند. به این ترتیب اولیا بدون حضور در مدرسه می توانند از وضعیت تحصیلی دانش آموزان مطلع شوند.

صدور کارنامه


مقالات مشابه

نرم افزار تولید و صدور کارنامه مدارس هوشمند چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟ اپلیکیشن هوشمند سازی مدارس مدیار راهنمای اپلیکیشن و سایت شاد برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios برترین مدارس شمال تهران از مدیار استفاده می کنند نرم افزار کارنامه ساز رایگان مدارس از چه نرم افزاری استفاده می کنند نرم افزار ارزشیابی توصیفی ابتدایی و عددی متوسطه و دبیرستان نرم افزار ثبت و تجزیه تحلیل نمرات دانش آموزان متوسطه و ابتدایی
لیست مقالات