کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

اپلیکیشن هوشمند سازی مدارس مدیار

اپلیکشن هوشمندسازی مدیار

در تمام دنیا، هوشمندسازی مدارس به صورت وسیع صورت گرفته است و در حال حاضر کیفیت آن برای مدیران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین معیار انتخاب اولیا برای انتخاب مدرسه ، کیفیت و کارا بودن مدرسه هوشمند می باشد. 

به کار گیری از اپلیکیشن هوشمند سازی مدارس مدیار موجب می گردد یک ارتباط آنلاین میان دبیر و اولیا ایجاد گردد و همین امر موجب می گردد اولیا بتوانند نظارت عالی بر عملکرد و یادگیری فرزند خود داشته باشند.

سامانه هوشمند مدیار

مدارسی که تمایل به هوشمندسازی سازمان آموزشی خود دارند و می خواهند متناسب یا اصول آموزشی روز دنیا پیش بروند می توانند از اپلیکیشن هوشمندساری مدارس استفاده نمایند. یکی از بهترین اپلیکیشن ها، سامانه هوشمند مدارس مدیار می باشد که با برخورداری از طراحی زیبا و ساده ارتباط بین اولیا و دانش آموز با مدرسه را فراهم می کند و همه افراد مدرسه اعم از مدیر ،کادر اداری، معلمین ، اولیا و دانش آموزان می توانند اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب نمایند و بدون هیچ محدودیتی در تمام ساعات شبانه روز باهم در ارتباط باشند. همچنین افراد می توانند از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ وارد حساب کابری خود شوند. اپلیکیشن مدیار در پنل های مجزا از هم برای مدیر، معلم و دانش آموز می باشد.

اپلیکیشن هوشمندسازی مدارس مدیار

امکانات اپلیکیشن هوشمندسازی مدارس مدیار

موارد انضباطی در سامانه مدیار

بخش نمرات در سامانه مدیار

بخش تکالیف سامانه مدارس مدیار

محتوای آموزشی در سامانه هوشمند مدیار

بخش گزارشات در سامانه مدیار

رضایتنامه در اپلیکیشن هوشمندسازی مدیار

 

 


مقالات مشابه

تجهیزات هوشمندسازی مدارس ویژگی های مدرسه هوشمند مزایای مدرسه هوشمند چیست خصوصیات مدارس هوشمند مدرسه هوشمند چیست؟ هوشمندسازی مدارس در ایران کاربرد نرم افزار های هوشمند در مدارس چرا هوشمندسازی مدارس لازم است؟ نرم افزار تولید و صدور کارنامه مدارس هوشمند راه کار مناسب مدارس برای مصرف کمتر کاغذ در مدرسه با سامانه هوشمند مدارس چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ آموزش رفع ایراد مشکلات باز کردن فیلم و صدا در گوشی های اندروید نقش آموزش مجازی و کلاس آنلاین مدارس در یادگیری بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟ چطور دوربین جلوی گوشی موبایل را در اسکای روم روشن کنیم؟ نحوه تغییر دوربین گوشی موبایل در اسکای روم؟ لینک دانلود ادوبی کانکت برای اندروید،ویندوز،ios مقایسه مدارس هوشمند و عادی راهنمای اپلیکیشن و سایت شاد برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios مدارس از چه نرم افزاری استفاده می کنند رفع مشکل صدا در ادوبی کانکت اندروید نرم افزار مدارس غیرانتفاعی دانلود رایگان نرم افزار صدور کارنامه ماهانه دانش آموزان
لیست مقالات