اپلیکیشن آموزشی
سامانه مدیریت یادگیری
اپلیکیشن مدرسه
نرم افزار و سامانه آموزشی

چطور دوربین جلوی گوشی موبایل را در اسکای روم روشن کنیم؟

یکی از پیشتازان کیفیت در برگزاری کلاس ها و جلسات آنلاین اسکای روم میباشد.که تا حد زیادی  انتظارات کاربران را در دستیابی به آموزشی با کیفیت برطرف کرده است.در این کلاس مثل سایر محیط ها امکان  به اشتراک گذاشتن صدا و تصویر برای کاربران برقرار است.یکی از سوالات متداولی که برای استفاده کنندگان پیش می آید این است که زمان استفاده از فضای اسکای روم چطور میتوانیم از دوربین عقب/جلو موبایل استفاده کرده و آن ها را جابجا کنیم؟

در محیط داخل اسکای روم در سمت راست و بالای صفحه ( در قسمت بالای لیست کابران)علامت سه خطی وجود دارد که آن را انتخاب کرده و وارد بخش تنظیمات میشویم.

 تنظیمات

 

سپس از بخش  تنظیمات بخش صدا و تصویر را انتخاب میکنیم.و در بخش وبکم تنظیمات را تغییر میدهیم.

 

تنظیمات

تنظیمات

به این ترتیب میتوانید دوربین خود را تغییر بدهید.


مقالات مشابه

چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ آموزش رفع ایراد مشکلات باز کردن فیلم و صدا در گوشی های اندروید بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟ مقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت ، اسکای روم و جیتسی مزایا ومعایب کلاس آنلاین اسکای روم چیست؟ مزایا و معایب کلاس آنلاین جیتسی چیست؟ چگونه ادوبی کانکت را فارسی کنیم؟( فارسی ساز ادوبی کانکت) نحوه تغییر دوربین گوشی موبایل در اسکای روم؟ چرا صدا و میکروفن در اسکای روم قطع و وصل می شود؟ لینک دانلود ادوبی کانکت برای اندروید،ویندوز،ios اپلیکیشن هوشمند سازی مدارس مدیار آموزش کامل اسکای روم آموزش کامل ادوبی کانکت آموزش کامل بیگ بلو باتن - نصب روی گوشی و ویندوز راهنمای سایت همگام آموزش و پرورش تخفیف 20 درصدی تعرفه اسکای روم با خرید از مدیار برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios اسکای روم رایگان در سرور های مدیار رفع مشکل صدا در ادوبی کانکت اندروید رفع مشکل اکوی صدا در ادوب کانکت مصرف اینترنت اسکای روم چگونه است؟ هزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف 20% skyroom - تعرفه اسکای روم چیست خرید اشتراک اسکای روم خرید اسکای روم روزانه و ساعتی 2 نفره ، 3 ، 4 ، 5 تا 3000 نفره خرید اکانت اسکای روم ویژگی های نرم افزار آموزشی مدیار
لیست مقالات