کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

مزایا و معایب کلاس آنلاین GC چیست؟

gc

در شرایط پیش آمده که جهانیان را درگیر کرده است استفاده از جلسات آنلاین و آموزش مجازی یکی از باب ترین مسائل روز میباشد.در این بین بسترهای مختلفی برای برقراری کلاس آنلاین وجود دارد که هرکدام برتری هایی نسبت به دیگری دارد و در شرایط و مکان معینی کاربرد های مشخصی دارند.یکی از انواع کلاس های پرکاربرد که نیاز بسیاری را رفع کرده است،کلاس آنلاین در فضای GC میباشد.

این کلاس با اینکه نسبت به بستر های دیگر امکانات نسبتا کمتری دارد اما در بسیاری از موارد مورد پسند کابران بوده است.یکی از مهمترین مزایای این کلاس قابلیت اشتراک دوربین به تعداد بالاست.این قابلیت در رابطه با جلساتی که لزوم اشتراک تصویر کابران ضرورت دارد بسیار کاربردی است.در این کلاس قابلیت چت برای کاربران برقرار است.امکان اشتراک دسکتاپ نیز برای حاضران وجود دارد.

اغلب مدارسی که در مقطع ابتدایی تدریس انجام میدهند به علت انتشار دوربین ها به تعداد بالا و نیز محیط بسیار ساده برای استفاده از این پلتفرم بهره میگیرند.محیط گرافیکی ساده آن باعث شده تا استفاده از آن  نیاز به آموزش سنگین و پیچیده ای نداشته باشد. 

فضای کلاس gc

با این همه در کلاس GC قابلیت اشتراک فایل و دانلود آن ها وجود ندارد.همچنین مدیریت جلسه به صورت بسیار محدود و جزیی است.دانش آموزان میتوانند خود به امکانات صوتی و تصویری دسترسی داشته باشند.و این ممکن است گاها در روند کلاس برای کابر نا آشنا مشکل ایجاد کند.

در هر صورت GC یکی دیگر از محیط ها برای برگزاری جلسات مجازی آموزشی و اداری شما میباشد.شما میتوانید با بهترین کیفیت صدا و تصویر در مدیار از آن استفاده کنید.


لیست مقالات