کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

تعرفه بیگ بلو باتن big blue button

بیگ بلو باتن (BigBlueButton) یکی از برنامه های تدریس مجازی است. این پلتفرم open source می باشد و وب سایت اصلی آن https://bigbluebutton.org می باشد. بیگ بلو باتن تمامی امکانات یک کلاس مجازی را ارائه می دهد.

بیگ بلو باتن

Big Blue Button

تعرفه بیگ بلو باتن

با توجه به اینکه بیگ بلو منابع زیادی در سرور مصرف می کند و هر سرور در تعداد محدودیت های دارد هزینه آن از هم نوعان خود بالاتر است. اما نگران نباشید. سامانه مَدیار با طرفندهایی که در کاهش منابع اعمال کرده و با سری سازی سرورها توانسته قیمت بیگ بلو باتن را تا حد زیادی کاهش دهد. طوری که شاید تا 50 درصد ارزان تر از سایت های دیگر می باشد. تعرفه bigbluebutton با توجه به تعداد کاربران همزمان متغیر است قیمت دهی آن رابطه مستقیم دارد با توانایی در سری سازی صحیح سرورها و کاهش منابع سرور. در لینک زیر قیمت های بیگ بلو باتن را مشاهده کنید و اگر مورد قبول بود می توانید به صورت آنلاین اشتراک بخرید:

تعرفه بیگ بلو باتن

 بیگ بلو باتن رایگان

حتما عنوان رایگان را در برخی سایت های ارائه دهنده بیگبلوباتن دیده اید. نکته مهم اینکه سیستمی که از منابع سرور استفاده می کند هیچ گاه مجانی نیست مگر اینکه به تعداد محدود یا مدت زمان محدود ارائه شود یا درقبال رایگان بودن از شما خدمتی بگیرند. به این ترتیب سامانه madyar هم کلاس های آنلاین در قالب بیگ بلو باتن را به مدت یک هفته به تعداد محدود به صورت رایگان عرضه می کند. برای شروع ثبت نام کنید.

 

سوالاتی که در این مقاله پاسخ دادیم

املای غیر صحیح

بیگ بولو باتن ، بیگ بلو باتم ، fd' fg, fhjk ، ذهل ذمعث ذعففخد

نمایی از کلاس های بیگ بلوباتن

تعرفه بیگ بلو باتن

مزایای بیگ بلوباتن

خرید اشتراک بیگ بلو باتن

برای خرید اشتراک یا مشاهده دمو بیگ بلو باتن همین حالا ثبت نام کنید و از مزایای دیگر مدیار (سامانه مدیریت یادگیری) به غیر از کلاس های آنلاین بهره ببرید.

 

آموزش تصویری بیگ بلو باتن

 

نمونه ای از تدریس مجازی در بیگ بلو باتن

 

 


مقالات مشابه

مقایسه کلاس های آنلاین ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن مقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت و اسکای روم مزایا و معایب کلاس آنلاین بیگ بلوباتن چیست؟ مزایا و معایب کلاس آنلاین GC چیست؟ آموزش کامل بیگ بلو باتن تخفیف 50 درصدی تعرفه اسکای روم با خرید از مدیار خرید سرور کلاس مجازی بیگ بلو باتن با تخفیف ۵۰ درصد خرید و تمدید ادوبی کانکت با تخفیف ۵۰ درصدی در مدیار معرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزان بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار دمو بیگ بلو باتن تعرفه ادوبی کانکت اسکای روم رایگان در سرور های مدیار بیگ بلو باتن ارزان ادوبی کانکت ارزان خرید سرور و اشتراک بیگ بلو باتن نصب رایگان بیگ بلو باتن بیگ بلو باتن چیست هزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف skyroom اجاره سرور بیگ بلو باتن با 50 درصد تخفیف در قیمت
لیست مقالات