کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

خرید و تمدید ادوبی کانکت با تخفیف ۵۰ درصدی در مدیار

 

نرم افزار کلاس آنلاین و کلاس مجازی چیست؟

در حال حاضر به دلیل وجود ویروس کرونا و غیر حضوری شدن مدارس، نرم افزارهای کلاس آنلاین و مجازی بسیاری موجود می باشند که مدیران و مسئولین می‌توانند آموزش‌های راه دور خود را انجام دهند. این نرم افزارها به سبب برخورداری از ویژگی هایی همچون برگزاری راحت کلاس آنلاین، گروه بندی کلاس ها، نصب راحت و آسان بر روی گوشی موبایل بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این نرم افزارهای برگزاری کلاس آنلاین ، سامانه هوشمند سازی مدارس مدیار می باشد که بالغ بر 20 نوع امکانات گوناگون دارد که یکی از این بخش ها کلاس آنلاین می باشد. با استفاده از کلاس آنلاین ادوبی کانکت، دانش آموزان و دانشجویان می‌توانند با بکارگیری از فناوری های جدید به یادگیری دروس بپردازند و از راه دور آموزش ببینند.

همان طور که می دانید کلاس های آنلاین و آموزش مجازی نقش بسزایی را در تعلیم دانش آموزان ایفا می کنند. موسسات آموزشی از نرم افزار های آموزش مجازی یا کلاس آنلاین مانند ادوبی کانکت بکار می برند تا افرادی که امکان حضور فیزیکی در کلاس را ندارند، بتوانند از کلاس استفاده نمایند. لازم به ذکر است به منظور برگزاری کلاس آنلاین ادوبی کانکت، فراهم نمودن زمینه تعامل مطلوب میان معلم و دانش آموز می باشد . به این صورت که هم معلم‌ بتواند با دانش آموزان تعامل برقرار کند و بازخورد مطلوبی از کلاس دریافت نماید و هم دانش آموزان توانایی برقراری ارتباط با معلم‌ را داشته باشند و بتوانند آموزش ها را به همان صورت که در کلاس به شکل حضوری دریافت می نمایند، یاد بگیرند.

محیط کلاس آنلاین ادوبی کانکت

LMS چیست؟

LMS مخفف Learning Management System می باشد. در حقیقت LMS یک پلتفرم نرم افزاری می باشد که به منظور ایجاد و مدیریت آموزش آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه ها با استفاده از اینترنت میان دانش آموزان و موسسات و معلمین ارتباط برقرار می نمایند. از LMS به منظور افزایش قابلیت یادگیری استفاده می شود و بکارگیری از آن برای همه افراد راحت است و در دسترس عموم قرار دارد.

LMS ها دارای امکانات بسیاری از جمله قرار دادن تکالیف، بخش پیام رسان، اخبار و گالری، محتوای آموزشی، آزمون آنلاین،بانک سوالات و ... می باشند که یکی از این بخش ها کلاس آنلاین می باشد. 

کلاس مجازی چیست؟

به فضای یادگیری و آموزش آنلاین، کلاس مجازی گفته می شود. در کلاس آنلاین دانش آموزان و معلمان با استفاده از نرم افزارها می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند و یک محیط آموزشی همچون کلاس درس را فراهم نمایند. موسسات آموزشی از جمله دانشگاه ها و مدارس به منظور انجام کلاس آنلاین از نرم افزارهای گوناگون استفاده می کنند تا بتوانند فرآیند تعلیم را انجام دهند و کیفیت کلاس های حضوری را حفظ نمایند. 

انتشار فایل در کلاس آنلاین ادوبی کانکت

امکانات کلاس آنلاین ادوبی کانکت

برگزاری آزمون آنلاین در کلاس ادوبی کانکت

نحوه ورود به کلاس ادوبی کانکت

حال ممکن است برای شما این سوال به وجود بیاید که چگونه می توان به کلاس آنلاین ادوبی کانکت وارد شد؟

به منظور وارد شدن به کلاس آنلاین ادوبی کانکت و ایجاد کلاس ادوبی کانکت ابتدا باید وارد سامانه هوشمند مدیار شوید و پس از آن بخش کلاس آنلاین را انتخاب نمایید. در آن قسمت باید جلسات کلاس آنلاین خود را اضافه کرده و تاریخ و زمان شروع و پایان کلاس را مشخص نمایید. در این مرحله دانش آموزان با ورود به قسمت کلاس آنلاین، کلاس های مرتبط خود را ملاحظه می کنند و با کلیک بر روی گزینه "ورود" می تواند وارد کلاس آنلاین شود.

نحوه ایجاد کلاس آنلاین ادوبی کانکت

خرید و تمدید ادوبی کانکت

یکی از بهترین و مطلوب ترین نرم افزارهای تدریس آنلاین، نرم افزار مدیار می باشد که پلتفرم های مختلفی به منظور تشکیل کلاس مجازی دارد. در صورتی که تمایل دارید کلاس های آنلاین خود را در پلتفرم ادوبی کانکت برگزار نمایید می توانید برای اطلاع از شرایط و تعرفه کلاس های ادوبی کانکت با شماره های شرکت 02144139075-02144134295 تماس حاصل نمایید. به منظور مشاهده محیط کلاس و آموزش بخش های گوناگون آن بر روی آموزش تصویری ادوبی کانکت کلیک نمایید. لازم به ذکر است در صورتی که کلاس های آنلاین شما از ساعت 13 یا 1 بعداز ظهر تا 7 صبح می باشد می توانید از کد تخفیف 50% برخوردار باشید. به منظور دریافت کد تخفیف با شرکت تماس حاصل فرمایید.


لیست مقالات