دانلود بهترین نرم افزار تدریس آنلاین ویندوز ، اندروید و ios

در این مقاله مقصود معرفی یکی از بهترین نرم افزار های تدریس آنلاین می باشد که به راحتی بتوان از آن در محیط های ویندوز ، وب ، گوشی های موبایل اندروید و اپل (ios) استفاده کرد. امروزه با توجه به افزایش نیاز های موسسات و آموزشگاه های درسی ، موسسات فنی حرفه ای ، مدارس و موسسات زبان و ... از طرفی ، و هوشمند بودن گوشی های موبایل دانش آموزان از طرف دیگر و همچنین هوشمندسازی مدارس و آموزشگاه ها ، انتظار می رود آموزش های راه دور تا حدی جایگزین آموزش های حضوری شود. در مدیران و معاونین سوالی در پیش روی دارند که چگونه می توانند از کلاس آنلاین استفاده کنند و از چه نرم افزاری برای تدریس های مجازی بهره برداری نمایند. ما در ایجا نرم افزار هوشمند مَدیار را به شما معرفی می کنیم و امکانات آن را در حد امکان بازگو می کنیم تا بررسی نموده و انتخاب نهایی را خودتان انجام دهید:

قابلیت اجرا در مرورگر های ویندوز و موبایل

برای استفاده از نرم افزار مدارس مدیار نیاز نیست آن را دانلود کنید، فقط کافی است در مرورگر کروم یا فایرفاکس خود به سایت madyar.org رفته و سپس ورود را بزنید

قابلیت اجرا در اندروید

جهت استفاده در گوشی های اندروید هم می توانید از مرورگر وارد شوید و هم برنامه مدیار را از کافه بازار دانلود و نصب کنید. این برنامه فقط مخصوص تدریس آنلاین نیست و امکانات قابل توجهی دارد. برای مشاهده امکانات سامانه هوشمندسازی مدارس مدیار کلیک کنید.

قابلیت اجرا در اپل (IOS)

در راستای بهره برداری کلاس مجازی مدیار در گوشی های دارای سیستم عامل ios اپل می بایست اپلیکیشن هوشمندسازی مدارس مدیار را از AppStore اپل دانلود کنید و سپس با نام کاربری و رمز تعریف شده از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که سامانه آموزش مجازی مدیار تنها سامانه ای است که با توجه به تحریم ها ، در اپ استور اپل ثبت و قابل بهره برداری در گوشی های اپل می باشد.

دانلود اپلیکیشن تدریس آنلاین مَدیار