کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

خرید و تمدید اسکای روم با تخفیف ۵۰ درصدی در مدیار

 

 سامانه اسکای روم

آموزش آنلاین (Online Education) روش جدید آموزش مجازی می باشد که توسط تازه ترین ابزارهای ارتباطی و از طریق اینترنت، مطالب آموزشی را به کاربران انتقال داده و در اختیار آنان قرار می دهد. در آموزش آنلاین، تدریس کننده و کاربران به وسیله اینترنت و به طور همزمان (Synchronous) باهم در ارتباط هستند و مراحل تعلیم و یادگیری صورت می گیرد.

در حال حاضر با گسترش تکنولوژی و بالارفتن نیاز افراد به ارتباطات آنلاین ، پلتفرم های آنلاین بسیاری ایجاد شده است. از جمله پلتفرم های ایرانی، اسکای روم نام دارد. نرم افزار اسکای روم در تشکیل وبینار، آموزش آنلاین و جلسات مجازی بکار برده می شود.

کلاس آنلاین اسکای روم در سامانه مدیار

امکانات کلاس آنلاین اسکای روم

از نرم افزار اسکای روم به منظور ارتباط صوتی و تصویری، اشتراک گذاری دسکتاپ، پخش فایل‌های صوتی و تصویری، نمایش اسلاید، تخته سفید و اشتراک فایل استفاده می گردد.

مزایای آموزش آنلاین

مزایای خرید اسکای روم در سامانه مدیار

مزایای کلاس آنلاین اسکای روم

تمدید اسکای روم با تخفیف در مدیار

 تهیه و خرید کلاس آنلاین اسکای روم

به منظور برگزاری کلاس آنلاین شما می توانید از نرم افزار بومی اسکای روم استفاده نمایید که دارای امکانات مناسب و محیط آسان و راحت می باشد. لازم به ذکر است در صورتی که کلاس های آموزشگاه شما از ساعت 2 بعدازظهر تا 7 صبح می باشد و بعد از ظهر تشکیل می شود می توانید نرم افزار اسکای روم را با قیمت مناسب و 50% تخفیف از سامانه هوشمند سازی مدارس مدیار تهیه نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر می توانید همه روزه از ساعت 8 الی 16 با شماره های شرکت 02144139075 و 02144134295 و 02144158893 تماس حاصل نمایید.

 خرید اسکای روم با تخفیف در مدیار

 


لیست مقالات