کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

تخفیف 50 درصدی تعرفه اسکای روم با خرید از مدیار

خرید و تمدید اسکای روم با تخفیف 50%

آیا می دانستید که می توانید اسکای روم را با نصف قیمت (50 درصد) دریافت کنید؟ حتی تمدید ها را هم با همان تخفیف 50 درصدی اسکای روم انجام دهید. برای اینکار می بایست اسکای روم را از نمایندگی اسکای روم (شرکت مَدیار) خرید کنید. شرکت مَدیار از ساعت 1 ظهر تا ساعت 8 صبح کلاس های اسکای روم را به قیمت نیم بها ارائه می دهد. در واقع شما همان اسکای روم را خرید می کنید و حتی کلاس ها در سرورهای اسکای روم برگزار می شوند، منتها از نمایندگی آن را خرید می کنید.

شرایط استفاده از اسکای روم نیم بها

  1. ثبت نام و خرید از سایت نمایندگی madyar.org
  2. استفاده از اسکای روم از ساعت 13 تا 8 صبح

چرا اسکای روم را از مدیار تهیه کنیم

 

ثبت نام در مدیار

تهیه و خرید از خود اسکای روم 

اگر نمی خواهید از نمایندگی استفاده کنید و قصد دارید از خود اسکای روم خرید کنید باز هم ما همراه شما هستیم. کد تخفیف اسکای روم که در زیر گذاشته ایم را استفاده کنید. ولی در نظر داشته باشید این تخفیف بسیار بسیار کمتر از تخفیف بالاست. در واقع بین 5 تا 15 درصد تخفیف می گیرید.

تخفیف اسکای روم

کد تخفیف: 71750

نحوه استفاده از کدتخفیف

معرفی بیشتر اسکای روم

آموزش آنلاین (Online Education) روش جدید آموزش مجازی می باشد که توسط تازه ترین ابزارهای ارتباطی و از طریق اینترنت، مطالب آموزشی را به کاربران انتقال داده و در اختیار آنان قرار می دهد. در آموزش آنلاین، تدریس کننده و کاربران به وسیله اینترنت و به طور همزمان (Synchronous) باهم در ارتباط هستند و مراحل تعلیم و یادگیری صورت می گیرد.

در حال حاضر با گسترش تکنولوژی و بالارفتن نیاز افراد به ارتباطات آنلاین ، پلتفرم های آنلاین بسیاری ایجاد شده است. از جمله پلتفرم های ایرانی، اسکای روم نام دارد. نرم افزار اسکای روم در تشکیل وبینار، آموزش آنلاین و جلسات مجازی بکار برده می شود.

کلاس آنلاین اسکای روم در سامانه مدیار

امکانات کلاس آنلاین اسکای روم

از نرم افزار اسکای روم به منظور ارتباط صوتی و تصویری، اشتراک گذاری دسکتاپ، پخش فایل‌های صوتی و تصویری، نمایش اسلاید، تخته سفید و اشتراک فایل استفاده می گردد.

مزایای آموزش آنلاین

مزایای خرید اسکای روم در سامانه مدیار

مزایای کلاس آنلاین اسکای روم

فیلم آموزش اسکای روم

آموزش تصویری اسکای روم

تمدید اسکای روم با تخفیف در مدیار

تصویری از محیط اسکای روم

 خرید اسکای روم با تخفیف در مدیار

 


مقالات مشابه

مقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت و اسکای روم مزایا ومعایب کلاس آنلاین اسکای روم چیست؟ مزایا و معایب کلاس آنلاین GC چیست؟ چطور دوربین جلوی گوشی موبایل را در اسکای روم روشن کنیم؟ نحوه تغییر دوربین گوشی موبایل در اسکای روم؟ چرا صدا و میکروفن در اسکای روم قطع و وصل می شود؟ آموزش کامل اسکای روم خرید سرور کلاس مجازی بیگ بلو باتن با تخفیف ۵۰ درصد خرید و تمدید ادوبی کانکت با تخفیف ۵۰ درصدی در مدیار معرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزان تعرفه بیگ بلو باتن big blue button بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار دمو بیگ بلو باتن تعرفه ادوبی کانکت ادوب کانکت رایگان در سرور های مدیار دمو ادوبی کانکت اسکای روم رایگان در سرور های مدیار نرم افزار کارنامه ساز رایگان نرم افزار تکالیف درسی رایگان سامانه مدیریت یادگیری یا LMS رایگان نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه بیگ بلو باتن ارزان ادوبی کانکت ارزان نرم افزار رایگان تدریس آنلاین خرید سرور و اشتراک بیگ بلو باتن نصب رایگان بیگ بلو باتن مصرف اینترنت اسکای روم چگونه است؟ هزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف skyroom اجاره سرور بیگ بلو باتن با 50 درصد تخفیف در قیمت
لیست مقالات