اپلیکیشن آموزشی
سامانه مدیریت یادگیری
اپلیکیشن مدرسه
نرم افزار و سامانه آموزشی

خرید اسکای روم روزانه و ساعتی 2 نفره ، 3 ، 4 ، 5 تا 3000 نفره

اسکای روم بستر مناسبی برای تدریس آنلاین می باشد. تدریس خصوصی در بستر اینترنت به صورت مجازی. اگر شما معلم خصوصی هستید یا در یک مدرسه یا آموزشگاه فعالیت دارید و می خواهید دوره های آنلاین برگزار کنید با خرید اسکای روم با قیمتی مناسب می توانید این امکان را برای خود و دانش آموز خود فراهم کنید.

اسکای روم روزانه و ساعتی

شاید فکر کنید خرید اشتراک اسکای روم روزانه یا ساعتی برای شما به صرفه است، ولی در سامانه مَدیار به شما ثابت می شود که با هزینه ای اندک می توانید اسکای روم نا محدود داشته باشید و در هر ساعتی از شبانه روز به تعداد نامحدود کلاس برگزار کنید. سایت اسکای روم امکان خرید زیر 30 نفر را به شما نمی دهد و در نتیجه برای خرید اشتراک تدریس خصوصی باید هزینه ای بالا بدهید. اما سامانه مدیار به شما امکان خرید اشتراک 5 نفره ، 10 نفره تا 3000 نفره را به شما می دهد و در نتیجه می توانید تعرفه اسکای روم را برای فقط 5 نفر پرداخت کنید. در لینک زیر تعرفه اسکای روم نامحدود مَدیار را ملاحظه کنید:

ثبت نام در مدیار

برای دریافت کد تخفیف اینجا کلیک کنید

مزایای کلاس آنلاین اسکای روم

  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • تعرفه نسبتا مناسب
  • احتیاجی به نصب نرم افزار جانبی یا لینک برای ورود به کلاس نمی باشد
  • نمایش فایل‌های PDF،PowerPoint و عکس به ‌شکل اسلاید
  • استفاده از فایل های صوتی و تصویری در کلاس آنلاین اسکای روم
  • اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ و فایل در کلاس
  • تخته سفید به منظور نوشتن مطالب آموزشی یا کشیدن اشکال هندسی توسط قلم نوری

فیلم آموزش اسکای روم

آموزش تصویری اسکای روم

تمدید اسکای روم با تخفیف در مدیار

تصویری از محیط اسکای روم

 خرید اسکای روم با تخفیف در مدیار

 

ثبت نام در مدیار

برای دریافت کد تخفیف اینجا کلیک کنید


مقالات مشابه

مقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت ، اسکای روم و جیتسی مزایا ومعایب کلاس آنلاین اسکای روم چیست؟ مزایا و معایب کلاس آنلاین جیتسی چیست؟ چطور دوربین جلوی گوشی موبایل را در اسکای روم روشن کنیم؟ نحوه تغییر دوربین گوشی موبایل در اسکای روم؟ چرا صدا و میکروفن در اسکای روم قطع و وصل می شود؟ آموزش کامل اسکای روم تخفیف 20 درصدی تعرفه اسکای روم با خرید از مدیار اسکای روم رایگان در سرور های مدیار مصرف اینترنت اسکای روم چگونه است؟ هزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف 20% skyroom - تعرفه اسکای روم چیست خرید اشتراک اسکای روم خرید اکانت اسکای روم ویژگی های نرم افزار آموزشی مدیار
لیست مقالات