کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

هزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف skyroom

سوالی که در ذهن تمامی کاربران اسکای روم می باشد این است که 

هزینه اسکای روم چقدر است؟

با چه تعرفه ای می توان اسکای روم خرید؟

کد تخفیف اسکای روم چیست؟

پاسخ تمام این سوالات را در این مقاله می دهیم. اول اینکه هزینه اسکای روم به چه عواملی بستگی دارد؟! به تعداد کاربران همزمان! آیا می توان اسکای روم را ا برای تعداد کم خرید؟ مثلا

برای خرید اسکای روم 150 نفره یا 250 کاربر همزمان یا 350 نفر همزمان چه باید کرد؟ سایت اسکای روم این تعداد را پشتیبانی نمی کند! بله درست حدس زدید! سامانه مدیار این امکان را به شما می دهد که اسکای روم را در تعداد نفرات کم ولی در زمان نامحدود استفاده کنید.

مزیت های دیگر خرید اسکای روم از مدیار چیست؟

  1. تخفیف 30 درصد اسکای روم در شیفت بعداز ظهر ها (از ساعت 1 تا 8 صبح)
  2. اسکای روم را به تعدادی که نیاز دارید خرید می کنید! از 5 نفر به بالا. مثلا تعداد 150 نفر، 250 نفر و 350 نفر هم پشتیبانی می شود.
  3. حضور غیاب کاربران ذخیره می شود.
  4. برای هر ورود دانش آموزان نیاز به لینک نیست.

هدیه ما به شما کد تخفیف برای خرید اسکای روم (skyroom) می باشد. اگر کد تخفیف اول عمل نکرد از کد تخفیف دوم استفاده کنید.

تخفیف اسکای روم

کد تخفیف اول: 71750

کد تخفیف دوم: 83420

کد تخفیف سوم: 83861

اسکای روم یکی از برترین سکو های آموزش مجازی می باشد که این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. هنگام خرید اسکای روم شما می توانید از کد تخفیف که ما به شما هدیه می دهیم استفاده کنید و از تخفیف 5 تا 15 درصدی بهره ببرید. در صوتیکه تخفیف 50 درصدی می خواهید این مقاله را تا انتها بخوانید.

نحوه استفاده از کدتخفیف skyroom

برای استفاده از کد تخفیف اسکای روم ابتدا در Sky Room ثبت نام کنید، پلن مورد نظر را انتخاب کنید و در مرحله آخر پرداخت مطابق تصویر زیر کدتخفیف را وارد نمایید.

کد تخفیف اسکای روم

شرایط استفاده از اسکای روم با تخفیف

  1. ثبت نام و خرید از سایت نمایندگی madyar.org
  2. استفاده از اسکای روم از ساعت 13 تا 8 صبح

چرا اسکای روم را از مدیار تهیه کنیم

به منظور دریافت کد تخفیف اینجا کلیک کنید. 

ثبت نام در مدیار


مقالات مشابه

مقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت و اسکای روم مزایا ومعایب کلاس آنلاین اسکای روم چیست؟ مزایا و معایب کلاس آنلاین GC چیست؟ چطور دوربین جلوی گوشی موبایل را در اسکای روم روشن کنیم؟ نحوه تغییر دوربین گوشی موبایل در اسکای روم؟ چرا صدا و میکروفن در اسکای روم قطع و وصل می شود؟ آموزش کامل اسکای روم تخفیف تعرفه اسکای روم با خرید از مدیار خرید سرور کلاس مجازی بیگ بلو باتن با تخفیف ۵۰ درصد خرید و تمدید ادوبی کانکت با تخفیف در مدیار معرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزان تعرفه بیگ بلو باتن big blue button بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار دمو بیگ بلو باتن تعرفه ادوبی کانکت ادوب کانکت رایگان در سرور های مدیار دمو ادوبی کانکت اسکای روم رایگان در سرور های مدیار نرم افزار کارنامه ساز رایگان نرم افزار تکالیف درسی رایگان سامانه مدیریت یادگیری یا LMS رایگان نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه بیگ بلو باتن ارزان ادوبی کانکت ارزان نرم افزار رایگان تدریس آنلاین خرید سرور و اشتراک بیگ بلو باتن نصب رایگان بیگ بلو باتن مصرف اینترنت اسکای روم چگونه است؟ اجاره سرور بیگ بلو باتن با تخفیف در قیمت
لیست مقالات