کد تخفیف اسکای روم 71750

هدیه ما به شما کد تخفیف 71750 برای خرید اسکای روم می باشد.

تخفیف اسکای روم

کد تخفیف: 71750

اسکای روم یکی از برترین سکو های آموزش مجازی می باشد که این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. هنگام خرید اسکای روم شما می توانید از کد تخفیف که ما به شما هدیه می دهیم استفاده کنید و از تخفیف 5 تا 15 درصدی بهره ببرید. در صوتیکه تخفیف 50 درصدی می خواهید این مقاله را تا انتها بخوانید.

نحوه استفاده از کدتخفیف اسکای روم

برای استفاده از کد تخفیف اسکای روم ابتدا در Sky Room ثبت نام کنید، پلن مورد نظر را انتخاب کنید و در مرحله آخر پرداخت مطابق تصویر زیر کدتخفیف را وارد نمایید.

کد تخفیف اسکای روم

 تخفیف 50 درصدی اسکای روم

در بالا به شما یک کد تخفیف داده شد که با وارد کردن آن در سایت اسکای روم 5 تا 15 درصد تخفیف دریافت می کنید. اما راه دیگری وجود دارد که می توانید اسکای روم را با نصف قیمت (50 درصد) دریافت کنید و حتی تمدید ها را هم با همان تخفیف 50 درصدی اسکای روم انجام دهید. برای اینکار می بایست اسکای روم را از نمایندگی اسکای روم (شرکت مَدیار) خرید کنید. شرکت مَدیار از ساعت 1 ظهر تا ساعت 8 صبح کلاس های اسکای روم را به قیمت نیم بها ارائه می دهد. در واقع شما همان اسکای روم را خرید می کنید و حتی کلاس ها در سرورهای اسکای روم برگزار می شوند، منتها از نمایندگی آن را خرید می کنید.

شرایط استفاده از اسکای روم نیم بها

  1. ثبت نام و خرید از سایت نمایندگی madyar.org
  2. استفاده از اسکای روم از ساعت 13 تا 8 صبح

چرا اسکای روم را از مدیار تهیه کنیم

 

ثبت نام در مدیار