کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

نصب رایگان بیگ بلو باتن

 بیگ بلو باتن (BigBlueButton) یک برنامه جهانی به منظور برگزاری کلاس آنلاین و آموزش مجازی می باشد. این برنامه با برخورداری از امکانات عالی یک نرم افزار اوپن سورس است و کلیه ابزارهای لازم به منظور انجام کلاس آنلاین را ارائه می نماید. به منظور استفاده از سرویس بیگ بلوباتن احتیاج به سرورهای اختصاصی با سرعت بالا می باشد که پهنای باند و سی پی یو بالایی نیاز دارد. به همین دلیل استفاده از این نرم افزار برای کلاس مجازی کمی هزینه بر می باشد اما بعضی شرکت ها نصب آن را به صورت رایگان انجام می دهند.

بیگ بلو باتن

ملزومات نصب بیگ بلو باتن

جهت نصب بیگ بلو باتن (نرم افزار آموزش مجازی سورس باز) ابتدا باید تعداد مورد نیاز کاربران همزمان معین گردد، به ازای هر 100 نفر یک ماشین مجازی نیاز است. روی هر ماشین لینوکس نصب می شود و روی لینوکس Big Blue Button ، هر ماشین باید حداقل 4 هسته سی پی یو و 5 گیگ رم نیاز دارد. با یک حساب کتاب ساده متوجه می شوید برای راه اندازی یک بیگ بلو باتن 300 نفره به سه ماشین (12 هسته و 15 گیگ رم) نیاز دارید و پهنای باند و سرعت عالی که ماهانه حداقل 3 میلیون تومان خرج خواهد داشت. اما سامانه مدیار با استفاده از روش های سری سازی سرور ها و استفاده از api ها در LMS مدیار ، قیمت ها را تا چند برابر کاهش داده است. برای مشاهده تعرفه بیگ بلو باتن در مدیار لینک زیر را ببینید:

تعرفه بیگ بلو باتن

نصب رایگان بیگ بلو باتن

در حال حاضر کلمه رایگان بسیار زیاد دیده می شود. برنامه هایی که از سرور های اختصاصی بکار می برند هیچ وقت کلاس های آنلاین را مجانی ارائه نمی دهند. سامانه مدیار برای تعداد کاربر کم و در بازه زمانی محدود بیگ بلو باتن را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا به صورت آزمایشی در آن کلاس مجازی برگزار کنید و با قابلیت های آن آشنا شوید. با استفاده از برنامه مدیار شما می توانید به صورت مجانی و بدون پرداخت هزینه از برنامه بیگ بلو باتن استفاده نمایید. به منظور امتحان رایگان همین الان ثبت نام نمایید.

 ثبت نام در سامانه مدیار

پرسش هایی که در این مقاله پاسخ می دهیم

املا های غلط

بیگ بولو باتن ، بیگ بلو باتم ، fd' fg, fhjk ، ذهل ذمعث ذعففخد

امکانات بیگ بلوباتن

نمونه کلاس آنلاین بیگ بلو باتن


مقالات مشابه

مقایسه کلاس های آنلاین ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن نصب و راه اندازی ادوبی کانکت در سرور شما مقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت و اسکای روم مزایا و معایب کلاس آنلاین بیگ بلوباتن چیست؟ مزایا و معایب کلاس آنلاین GC چیست؟ آموزش کامل بیگ بلو باتن تخفیف 50 درصدی تعرفه اسکای روم با خرید از مدیار خرید سرور کلاس مجازی بیگ بلو باتن با تخفیف ۵۰ درصد معرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزان تعرفه بیگ بلو باتن big blue button بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار دمو بیگ بلو باتن ادوب کانکت رایگان در سرور های مدیار دمو ادوبی کانکت اسکای روم رایگان در سرور های مدیار نرم افزار کارنامه ساز رایگان نرم افزار تکالیف درسی رایگان سامانه مدیریت یادگیری یا LMS رایگان نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه بیگ بلو باتن ارزان ادوبی کانکت ارزان نرم افزار رایگان تدریس آنلاین خرید سرور و اشتراک بیگ بلو باتن بیگ بلو باتن چیست هزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف skyroom اجاره سرور بیگ بلو باتن با 50 درصد تخفیف در قیمت خطا های رایج بیگ بلو باتن نحوه پخش فیلم در بیگ بلو باتن با لینک مستقیم خارجی
لیست مقالات