کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

مزایا ومعایب کلاس آنلاین بیگ بلوباتن چیست؟

 

بیگ بلوباتن

برگزاری جلسات آنلاین،وبینارها و کلاس های آنلاین مدت هاست که میان مردم عمومیت زیادی پیدا کرده است.صرفه جویی در زمان و هزینه،عدم نیاز به طی کردن مسافت های طولانی و پیوند عمیق تر با نکنولوژی روز دنیا از جمله موارد یاست که کاربران را به استفاده از این جلسات ترغیب میکند.در شرایط کنونی شیوع جهانی ویروس کرونا،دایره استفاده از این محیط ها توسعه یافته و بخش آموزشی کشورها را نیز دست خوش تغییر قرار داده است. بطوری که این روزها به علت ممنوعیت هر گونه تجمع جلسات تدریس مدارس و دانشگاه ها در پلتفرم هایی به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.

در این بین یکی از بهترین پلتفرم ها و بستر هایی که برای برگزاری این جلسات وجود دارد بدون شک ،بیگ بلوباتن میباشد.پلتفرم بیگ بلوباتن با فضایی بسیار ساده و روان برای کاربران امکانات پیشرفته ای را در اختیار آنها قرار میدهد.این برنامه همچنین با امکانات آموزشی فوق العاده در میان مدارس و دانشگاه ها نیز کاربرد فراوانی پیدا کرده است.

از مزایا این پلتفرم میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

*استفاده راحت در هر مکان و با استفاده از موبایل یا کامپیوتر.

*امکان ضبط جلسات و مشاهده مجدد و چندباره آنها .

*امکان استفاده از تخته با موبایل و کامپیوتر (تایپ کردن روی آن و یا استفاده از قلم نوری و تخته هوشمند برای نوشتن روی تخته) 

*امکان انتقال صدا و تصویر به صورت همزمان.

*امکان اشتراک فایل و دانلود آنها.

*امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش .

*امکان چت عمومی و خصوصی.

*امکان ورود کاربران پیش از ورود ناظر به محیط اشتراکی وجود ندارد.

*امکان رای گیری و نظر سنجی از کاربران.

*ثبت نوشتار فارسی در ان ممکن میباشد.

 کلاس آنلاین

معایب پلتفرم بیگ بلوباتن:

در این محیط امکان اشتراک فایل PDF و پاورپوینت و عکس وجود دارد اما نمیتوان فیلم را به اشتراک گذاشت.همچنین مدیریت کاربران به شکل محدودتر انجام میپذیرد و میتوان بعضی امکاناتصوتی و تصویری را به صورت گروهی لحاظ و یا محدود کرد.

با استفاده از بیگ بلوباتن میتوانید جلسات مجازی خود را با بهترین کیفیت برگزار کرده و اهداف خود را در راستای اعتلای سطح آموزش تحقق ببخشید.این پلتفرم یکی از موردپسندترین محیط ها برای کاربران میباشد.

 

 


لیست مقالات