کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

خرید کلاس مجازی بیگ بلو باتن با تخفیف ۵۰ درصد

کلاس مجازی بیگ بلو باتن چیست؟

کلاس آنلاین یک فضای آموزشی می باشد که برای شرکت کنندگان، محدودیت زمانی و مکانی ندارد. در کلاس مجازی به دانش آموزان از طریق راه دور آموزش داده می شود و در محیط آنلاین می توانند با یکدیگر در تعامل باشند. کلاس آنلاین از دونفره تا چندصد نفره می تواند برگزار شود و محدودیتی ندارد.

کلاس مجازی یا کلاس آنلاین یکی از بخش های سیستم LMS) Learning Management System) می باشد. در حقیقت ال ام اس یک پلتفرم‌ نرم افزاری می باشد که به منظور تشکیل، مدیریت و سامان دهی کلاس های آموزشی آنلاین به کار برده می شود و موجب ایجاد ارتباط میان دانش آموزان و آموزشگاه از طریق اینترنت می گردد. هدف از بکارگیری LMS افزایش و بهبود سطح یادگیری می باشد و اکثر افراد می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند.

به منظور شرکت در آموزش مجازی بیگ بلو باتن، چه وسایلی مورد نیاز می باشد؟

برای شرکت در کلاس آنلاین ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که چگونه می توان در آموزش مجازی شرکت کرد و چه امکاناتی لازم می باشد که در زیر به آن اشاره شده است:

مزایای برگزاری کلاس در محیط بیگ بلو باتن

امکانات کلاس آنلاین بیگ بلو باتن

همانطور که میدانید در حال حاضر پلتفرم های زیادی به منظور برگزاری کلاس آنلاین و برگزاری مجازی کلاس ها موجود می باشد. شاید برای شما این پرسش مطرح شود که چرا باید از کلاس آنلاین بیگ بلو باتن استفاده نمود و این نوع کلاس آنلاین چه امکاناتی را در اختیار مدرس و شرکت کننده قرار می دهد. تعدادی از مزایای کلاس مجازی بیگ بلو باتن عبارتند از:

  1.  در بخش کاربران در کلاس آنلاین، معلم می تواند اسامی افرادی که در کلاس وارد می شوند را ملاحظه کند و به این ترتیب از حضور و غیبت دانش آموزان مطلع می گردد.
  2. در بخش پیام ها مدرس و شرکت کنندگان می توانند پیام متنی وارد نمایند.
  3. امکان آپلود کردن فایل در کلاس وجود دارد و مدرس می تواند بر اساس فایل تدریس خود را انجام دهد.
  4. توانایی فعال کردن دوربین و میکروفون برای شرکت کنندگان 
  5. امکان فعال کردن 8 دوربین به صورت همزمان (لازم به ذکر است سرعت اینترنت باید مطلوب باشد در غیر این صورت با مشکل قطع و وصل شدن در کلاس مواجه می شوید)
  6. برخورداری از تخته وایت برد در کلاس و تدریس بر روی آن
  7. امکان گروه بندی دانش آموز تا 8 گروه و مشخص کردن مدت زمان موردنیاز برای گروه بندی و تعامل شرکت کنندگان در گروه های خودشان با یکدیگر

نحوه خرید کلاس آنلاین بیگ بلو باتن

به منظور استفاده از کلاس آنلاین بیگ بلو باتن ابتدا لازم می باشد بر اساس تعداد کاربرانی که به صورت همزمان آنلاین می شوند ، کلاس آنلاین تهیه نمایید. در صورتی که کلاس های آنلاین شما از ساعت 1 بعداز ظهر یا 13 شروع می شود و تا ساعت 7 صبح می باشد، می توانید کلاس آنلاین بیگ بلو باتن را با 50% تخفیف از سامانه هوشمند سازی مدارس مدیار خریداری نمایید و از آن استفاده کنید. برای گرفتن کد تخفیف با شماره های 02144139075- 02144158893-02144134295 تماس حاصل نمایید.

 


لیست مقالات