کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

تعرفه ادوبی کانکت

ادوبی کانکت (Adobe Connect) از معروفترین نرم افزار های تدریس مجازی می باشد. این برنامه بر خلاف برخی برنامه های معروف open source نیست. شما می توانید لایسنس آن را از وب سایت ادوب کانکت به نشانی www.adobe.com خرید کنید (با قیمت بسیار بالا) و یا از سایت های ایران اشتراک بخرید (با قیمت ناچیز). adobe connect تمامی امکانات یک کلاس مجازی را ارائه می دهد.

ادوب کانکت

Adobe Connect

برای تست رایگان ادوب کانکت در سامانه مدیار ثبت نام کنید

تخفیف ادوبی کانکت

کلیک کنید ---> خرید ارزان ادوب کانکت با تخفیف

تعرفه ادوبی کانکت

قیمت ادوب کانکت نسبت به هم نوعان خود در زمینه وب کنفرانس و آموزش مجازی کمی پایین تر است و این موضوع به این دلیل است که اولا این برنامه در ایران به صورت قفل شکسته ارائه می شود (کرک شده) و ثانیا از نظر مصرف منابع سرور بسیار بهینه طراحی شده است. با این حال سامانه مدیار این نرم افزار را در سرورهای قدرتمند خود  با  تخفیف (با شرایط خاص) ارائه می دهد.

شرط استفاده از تخفیف ادوب کانکت

تعرفه ادوب کانکت با توجه به تعداد کاربران همزمان متغیر است. تعرفه های آن رابطه مستقیم منابع سرور و تعداد افراد همرمان که از آن استفاده می کنند دارد. در لینک زیر قیمت های ادوبی کانکت را مشاهده کنید و سپس می توانید اقدام به خرید اشتراک کنید.

تعرفه بیگ بلو باتن

 

به منظور دریافت کد تخفیف اینجا کلیک کنید

ادوب کانکت رایگان

سامانه مَدیار به مدت محدود اشتراک های ادوب کانکت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. فرصت را از دست ندهید و حتما ثبت نام کنید.

 

سوالاتی که در این مقاله پاسخ دادیم

املای غیر صحیح

adob connect, adobe conect, adob canect , hn,fd ;hk;j

نمایی از کلاس های ادوب کانکت

تعرفه adobe connect

مزایای ادوب کانکت

خرید اشتراک ادوبی کانکت

جهت اجاره سرور ادوبی کانکت از لینک زیر ثبت نام کنید و از مزایای دیگر مدیار (LMS) نیز بهره ببرید. همچنین با ثبت نام می توانید دموی کلاس مجازی ادوبی کانکت را به صورت رایگان استفاده کنید و بهتر ارزیابی نمایید.

 

فیلم نمونه کلاس ادوبی کانکت

 

با اپلیکیشن مَدیار بیشتر آشنا شوید

اپلیکیشن مدیار در سه نسخه اندروید، آیفون (ios) و مرورگرهای ویندوز در دسترس است. این اپلیکیشن در نقاط مختلف ایران و برخی کشور های دیگر در حال استفاده می باشد. نمونه ای از تیزر تبلیغاتی مَدیار در شهر کاشان را ملاحظه می کنید.

اپلیکیشن مدیار در ایران

 

امکانات نرم افزار مدیار

امکانات اپلیکیشن مدیار


مقالات مشابه

مقایسه کلاس های آنلاین ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن نصب و راه اندازی ادوبی کانکت در سرور شما مقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت و اسکای روم مزایا و معایب کلاس آنلاین GC چیست؟ چگونه ادوبی کانکت را فارسی کنیم؟( فارسی ساز ادوبی کانکت) لینک دانلود ادوبی کانکت برای اندروید،ویندوز،ios آموزش نحوه نصب ادوبی کانکت Adobe Connect روی سرور آموزش کامل ادوبی کانکت تخفیف تعرفه اسکای روم با خرید از مدیار خرید سرور کلاس مجازی بیگ بلو باتن با تخفیف ۵۰ درصد خرید و تمدید ادوبی کانکت با تخفیف در مدیار تعرفه بیگ بلو باتن big blue button بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار ادوب کانکت رایگان در سرور های مدیار دمو ادوبی کانکت ثبت نام و دانلود ادوبی کانکت دانشگاه آزاد تهران ثبت نام و دانلود ادوب کانکت دانشگاه های شیراز ادوبی کانکت دانشگاه های تبریز، اراک، یزد، خوارزمی، پیام نور، بوعلی اسکای روم رایگان در سرور های مدیار رفع مشکل صدا در ادوبی کانکت اندروید رفع مشکل اکوی صدا در ادوب کانکت بیگ بلو باتن ارزان ادوبی کانکت ارزان خرید سرور و اشتراک بیگ بلو باتن خرید اشتراک ادوب کانکت هزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف skyroom اجاره سرور بیگ بلو باتن با تخفیف در قیمت
لیست مقالات