کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

نرم افزار ثبت و تجزیه تحلیل نمرات دانش آموزان متوسطه و ابتدایی

 

از جمله فعالیت هایی که پس از پایان امتحانات و بعد از اعلام نتایج آزمون ها معلمین انجام می دهند، تجزیه و تحلیل نمرات و به دست آوردن میانگین نمرات کلاس و رتبه دانش آموز در کلاس و پایه بر اساس نمرات کسب شده می باشد. در صورتی که امتحانات به صورت آنلاین برگزار نشود و یا نمرات کسب شده در سامانه هوشمند مدیار ثبت نشود استخراج همچین اطلاعاتی دشوار و غیرممکن می باشد. نرم افزار هوشمند مدارس مدیار با قابلیت نصب بر روی گوشی های اندروید و ios و همچنین ورود به پروفایل از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ ، این امکان را فراهم کرده تا مدیران، معلمین و دانش آموزان به راحتی از برنامه استفاده نمایند.

بخش نمرات سامانه مدیار

در این بخش شما می توانید نمرات خود را با مشخص نمودن تاریخ آزمون ، نام آزمون، نام درس، نام کلاس و توضیحات وارد نمایید. همچنین شما می توانید نمرات خود را از طریق فایل اکسل و به صورت گروهی وارد نمایید. نمرات وارد شده در این بخش می توانند به صورت توصیفی و عددی باشند. پس از وارد کردن نمرات شما می توانید در بخش گزارشات برنامه مدیار از نمرات وارد شده انواع گزارشات را تهیه نمایید. این گزارشات عبارتند از:

بخش کارنامه در برنامه آموزشی مدیار

در بخش کارنامه شما می توانید درس های مورد نظر خود را انتخاب نمایید و نمرات وارد شده در سیستم در کارنامه ثبت می شود. پس از ثبت نمرات شما می توانید میانگین نمره هر درس را مشاهده کنید. همچنین هر یک از دانش آموزان می توانند رتبه در کلاس و رتبه در پایه هر درس را در این بخش ملاحظه نمایند.

به این ترتیب هر یک از اولیا و دانش آموزان می توانند از وضعیت پیشرفت یا پسرفت خود مطلع گردند.

همچنین امکان دریافت پی دی اف از کارنامه وجود دارد و می توانید از کارنامه ها پرینت تهیه کنید.

کارنامه سامانه مدیار

تحلیل آزمون ها

دانش آموزان با شرکت در آزمون های آنلاین سامانه مدیار و جوابدهی به سوالات ، نمرات خود را کسب می کنند. در بخش آزمون ها و قسمت گزارشات شما می توانید گزارش هر سوال را ملاحظه نمایید. به این صورت که به هر یک از سوالات چند نفر پاسخ صحیح، چند نفر پاسخ غلط و چند نفر پاسخ نداده اند. به این ترتیب معلم می توانید میزان دشوار هر سوال را متجه شود و مشخص می شود که دانش آموزان در چه مباحثی ضعیف تر یا قوی تر هستند.

تجزیه و تحلیل آزمون آنلاین


لیست مقالات