بانک جزوه راهنمای سامانه هوشمند مَدیار

بانک جزوه تنها برای جزوات کاربرد ندارد و مسئولین می توانند تمامی جزوات، پرسش نامه ها، کتاب های کمک آموزشی، نمونه سوالات امتحانی و سایر موارد را که به صورت یادداشت وجود دارد، در این قسمت قرار دهند و دانش آموزان می توانند در اپلیکیشن خود آنها را مشاهده کرده و مطالعه نمایند.

نحوه افزودن جزوه

به منظور اضافه کردن جزوه ابتدا باید گروه بندی انجام دهید. به این صورت که هر یک از دروس به صورت جداگانه در یک گروه قرار گیرند و هر یک از گروه ها می توانند زیرگروه داشته باشند. به طور مثال ریاضی را می توان به عنوان گروه قرار داد و ریاضی اول و ریاضی دوم در زیرگروه قرار گیرد. همچنین هر یک از زیر گروه ها می توانند دارای زیر منو دیگری نیز باشند. برای مثال می توان در ریاضی اول زیر منو "ضرب اعداد" را قرار داد. بعد از گروه بندی در جلوی اسم علامت "سه خط" می باشد. بر روی این گزینه کلیک کنید. در این بخش می توانید کلیه جزوات و نوشته های مرتبط با آن گروه را مشاهده نمایید و برای اضافه کردن جزوه باید بر روی گزینه "افزودن جزوه" کلیک نمایید و فیلدهای زیر را تکمیل کنید.

  • عنوان: نام جزوه را در این قسمت قرار دهید.
  • توضیحات : در این قسمت می توان یادداشت، توضیح اضافی و ... را قرار دهید.
  • تصویر : در صورتی که جزوه شما به صورت عکس باشد می توانید در این قسمت قرار دهید. بر روی گزینه Browse کلیک کرده و عکس موردنظر را از سیستم انتخاب نمایید.
  • فایل : در صورتی که جزوه شما به صورت فایل PDF یا ZIP باشد در این قسمت قرار دهید. بر روی گزینه Browse کلیک کرده و فایل موردنظر خود را از سیستم انتخاب کنید.
  • مخاطب : در این قسمت باید مخاطب را انتخاب نمایید و در واقع مشخص کنید که چه کسی این جزوه را مشاهده کند. شما می توانید تمام دانش آموزان، یک مقطع خاص، یک سمت خاص، یک کلاس خاص و یا یک کاربر را انتخاب نمایید.

سپس بر روی دکمه "ثبت" کلیک نمایید.