دانلود نرم افزار مدیریت مدارس هوشمند

نرم افزار مدیریت مدارس هوشمند مدیار با دارا بودن امکانات بی نظیر آموزشی ، پرورشی و مدیریتی مدرسه  آماده دانلود برای تمامی مسئولین و مدیران مدرسه و همچنین برای معاونین ، اولیا و والدین و حتی دانش آموزان می باشد.

دانلود نرم افزار مدارس

سامانه هوشمند مدیار دارای اپلیکیشن های اختصاصی اندروید و آی او اس و همچنین پنل تحت وب ، یک برنامه اتوماسیون کامل و مفید برای مدارس کشور می باشد. در این سامانه به موارد آموزشی و پرورشی توجه زیادی شده است. در زیر به معرفی برخی از این امکانات می پردازیم:

بخش پیام رسانی نرم افزار مدارس مدیار

این قسمت در ظاهر شبیه اپلیکیشن های پیام رسانی تلگرام و واتس اپ می باشد. ولی اگر در این موضوع عمیق شوید نکاتی قابل ذکر است. اول اینکه این برنامه کاملا ایرانی می باشد و اطلاعات داخل آن در ایران عزیزمان نگهداری می شود و از بابت امنیت اطلاعات خیال مخاطب را راحت می کند. مدارس همیشه دقدقه درز اطلاعات محرمانه دانش آموزان در کشور های بیگانه هستند. دومین مورد نظارت کامل مدیر مدرسه روی پیام ها و حتی پیام های خصوصی است. سومین مورد این است که بدون تولید کانال و گروه برای کلاس ها می توانید پیام های کلاسی و مقطعی ارسال کنید.

1- دانلود نرم افزار پیام رسانی مدارس

نرم افزار حضور غیاب سامانه هوشمندسازی مدارس

این نرم افزار حضورغیاب که در دل برنامه اصلی مدیار می باشد دارای قابلیت اتصال به دستگاه حضور غیاب را دارد. بدین صورت که یک دستگاه حضور و غیاب در ورودی درب مدرسه نصب می شود و این دستگاه به سامانه متصل می شود و با هر بار کارت کشیدن یا انگشت زدن ساعت ورود و خروج دانش آموزان ثبت می شود و همان لحظه برای گوشی اولیا نوتیفیکیشن یا هشدار می رود. دانلود این نرم افزار باعث رفع نگرانی های والدین عزیز از بابت تاخیر و غیبت های پسران و دختران عزیزشان می شود.

نرم افزار مدارس هوشمند و برتر

2- دانلود نرم افزار حضور غیاب و انضباطی مدرسه

نرم افزار ثبت موارد انضباطی و تشویقی (ناظم مدرسه)

موارد انضباطی همیشه یکی از دقدقه های پدرمادرها و معلمین و معاونین بوده و هست. کنترل کردن نظم توسط ناظم مدرسه یک از مسئولیت های دشوار می باشد که ناظمین فداکار و معاون انضباطی زحمت آن را تقبل می کنند. نرم افزار ایرانی مدارس مدیار این امکان را در اختیار تمام اعضا مدرسه گذاشته که بتوانند   موارد انضباطی و تشویقی را ثبت و درج کنند. با دانلود اپلیکیشن مدیار و استفاده از این اپ فوق العاده این کار بسیار آسان می باشد. دقت داشته باشید دانلود نرم افزار مدیریت مدارس رایگان می باشد و فقط نیاز به نام کاربری و رمز از طرف مدرسه می باشد.

3- دانلود نرم افزار نمرات و کارنامه ساز مدارس

نرم افزار ثبت و نمایش نمره مدارس به دو صورت عددی و توصیفی به شکل آنلاین استفاده می شود که ورودی و خروجی آن می تواند فایل های اکسل و pdf باشد. این بخش از سامانه دارای قابلیت صدور کارنامه در دوره های ماهانه و هفتگی و ... می باشد. با وجود نرم افزار کارنامه ساز مدیار دیگر نیاز به چاپ و اصراف در کاغذ نیست و کارنامه های دیجیتال قابل ارسال از طریق اپلیکیشن اندروید و ios اپل به والدین گرامی می باشند. از دیگر خواص استفاده از نمره دیجیتال به جای نمره کاغذی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دانلود نرم افزار کارنامه ساز مدارس  ، دانلود برنامه ثبت نمرات توصیفی و عددی ، آموزش حذف استفاده ثبت نمرات و گزارشات در اکسل

https://madyar.org/Content/Main/Content/Images/mockup-flow.png

 

4- دانلود نرم افزار آزمون آنلاین مدارس

نرم افزار برگزاری آزمون آنلاین مدارس یکی از برترین بخش های سامانه هوشمندسازی مدارس مَدیار می باشد که با جنبه آموزشی و پرورشی دبستان ها و به خصوص متوسطه ها یا دبیرستان ها می تواند بار بزرگی را از دوش مدارس بردارد. دبیرستان ها و آموزشگاه های کنکور می توانند هر روز و هر هفته آزمون داشته باشند و بدون صرف کاغذ آزمون های چند گزینه ای آنلاین طراحی کنند. قابلیت های آزمون های آنلاین به اینصورت است:

  1. تعیین شروع آزمون در روز های آینده
  2. تعیین ساعت شروع و ساعت پایان مهلت پاسخدهی
  3. معین نمودن مدت آزمون (مثال 50 دقیقه)
  4. ثبت کلید سوالات و تصحیح خودکار آزمون بدون نیاز به معلم و مربی مصحح
  5. قابلیت برگزاری آزمون بدون نیاز به نوشتن سوالات و گزینه ها
    به این صورت است که از برگه امتحانی یک عکس می گیرید و در آزمون قرار می دهید و دانش آموزان سوالات و گزینه ها را از آن برگه می خوانند و فقط گزینه درست را مشخص می کنند. در این روش کار مدرسه و معاونین مرتبط خیلی کم می شود و دیگر نیاز نیست تایپ نمایند، بلکه فقط کلید سوالات را مشخص می کنند.
  6. نتایج آزمون پس از مدت زمانی که توسط آموزشگاه مشخص می شود اعلام می شود و دانشجویان یا دانش آموزان می توانند از اپلیکیشن نتایج را ببینند.
  7. در قسمت نتایج مدرسه می تواند پاسخ تشریحی و راه حل و فرمول سوالات را هم درج نماید تا دانش آموزان ملاحظه نمایند.

دانلود نرم افزار آزمون آنلاین مدارس  ، دانلود برنامه آزمون ساز آموزشگاه ها

 

دانلود اپلیکیشن مدیار
در دو نسخه اندروید و IOS

برنامه مدیریت مدارس مَدیار دارای دو نسخه اندروید و آی او اس می باشد که در کافه بازار و اپ استور موجود می باشد.

برای دانلود اپلیکیشن هوشمندسازی مدارس باید با گوشی موبایل خود اقدام به دانلود کنید نه کامپیوتر و لپتاپ.