معرفی بخش های مختلف میزکار راهنمای سامانه هوشمند مَدیار

اخبار مدیار

در این بخش می توانید از آخرین خبرها و تغییرات در برنامه مدیار مطلع شوید.

کاربران فعال

در این قسمت شما می توانید تعداد افراد فعال در برنامه مدیار را مشاهده نمایید که شامل دو منحنی می باشد. منحنی آبی رنگ، دانش آموزان فعال را نمایش می دهد و منحنی سیاه رنگ تعداد معلمین فعال را نشان می دهد.

خبر فوری

در این بخش اخبار یا اطلاعیه هایی که اولویت بیشتری نسبت به سایر اخبار دارد توسط مدیر یا مسئولین مدرسه قرار داده می شود و اولیا و معلمین می توانند در صفحه اصلی اپلیکیشن به صورت یک متن در حال حرکت آن را مشاهده نمایند.

پیام ها

این قسمت شامل دو ستون می باشد که عبارتند از پیام های شما و پیام های کاربران

در قسمت پیام های شما، تمام پیام های افراد log in در برنامه نشان داده می شود.

در قسمت پیام های کاربران، پیام کلیه کاربران و افراد موجود در برنامه نشان داده می شود.

لازم به ذکر است که در این بخش شما آخرین پیام ها را ملاحظه می کنید و در صورتی که بخواهید به تمامی پیام ها دسترسی داشته باشید باید روی گزینه پیام ها کلیک کرده و وارد پیام ها شوید. در آنجا به تمامی پیام ها دسترسی خواهید داشت.

تقویم اجرایی و اخبار

در این قسمت تقویم همان ماه را ملاحظه می کنید و روزهای تعطیل قرمز رنگ و مناسبت های عمومی با رنگ طوسی نمایش داده می شوند. همچنین تکالیف با رنگ سبز و رویدادها با رنگ بنفش نمایش داده می شوند.

در قسمت اخبار شما می توانید تیتر آخرین اخبار را ملاحظه فرمایید.

با کلیلک بر روی تقویم اجرایی، شما تقویم آن ماه را با جزییات ملاحظه می کنید و می توانید با کلیک بر روی گزینه مثبت رویداد مورد نظر خود را به ثبت برسانید.

با بخش اخبار با کلیک بر روی تیتر هر یک از اخبار می توانید کل متن خبر را مشاهده نمایید.

آخرین موارد انضباطی

شما در این بخش می توانید موارد انظباطی که برای هر یک از دانش آموزان به ثبت رسیده است را مشاهده نمایید. همچنین با کلیک بر روی گزینه موارد انظباطی می توانید وارد این بخش شوید و به صورت کامل جزییات این بخش را که شامل نام دانش آموز، نام ثبت کننده مورد انظباطی، عنوان و تاریخ می باشد ملاحظه نمایید.

آخرین نمرات

در این بخش آخرین نمرات وارد شده در برنامه را ملاحظه می کنید. در صورتی که بر روی گزینه آخرین نمرات کلیک نمایید می توانید کلیه نمرات را همراه با جزییات ملاحظه فرمایید.

آخرین گزارشات معلمان

در این بخش آخرین گزارشاتی را که معلم در سامانه وارد نموده است نمایش داده می شود.

آخرین نظرات

در این بخش نظراتی را که کاربران در بخش اخبار و بانک سوالات ارسال نموده اند نمایش داده می شود. در انتهای هر نظر کلید تایید وجود دارد و مدیر با فشار دادن دکمه تایید آن نظر را تایید نموده است و برای کاربران نمایش داده می شود. زمانی که کلید تایید زده می شود آن نظر فعال می شود.