شخصی سازی

افرادی که پکیج شخصی سازی را خرید می کنند نام و لوگوی آنها در دو بخش مختلف شخصی سازی می شود:

  • 1- تحت وب
  • 2- اپلیکیشن اندروید و آیفون (ios)

1- تحت وب

اگر می خواهید دامنه هم (علاوه بر اپلیکیشن) شخصی سازی کنید باید یک زیردامنه با نام دلخواه روی دامنه خودتان ایجاد کنید (مثلا lms.yourdomain.com). برای اینکار باید به پنل هاست بروید و سپس یک رکورد A با مشخصات زیر ایجاد کنید:

نام: دلخواه. مثلا lms

آی پی: 185.234.14.138

2- اپلیکیشن اندروید و آیفون (ios)

برای شخصی سازی اپلیکیشن کافیست یک آیکون (لوگو) با کیفیت خوب ، یک نام کوتاه حداکثر 12 حرف (برای اپل حتما باید لاتین انتخاب شود) و یک نام بلند برای ما ارسال کنید. نام کوتاه مطابق عکس زیر برای اپلیکیشن می باشد و نام بلند برای درج در اپ استور می باشد. در شمارش تعداد حروف فاصله ها هم بشمارید.

شخصی سازی اپلیکیشن

 

اطلاعات تکمیلی

نحوه خرید و ثبت دامنه

اگر دامنه ندارید می بایست یک دامنه خرید کنید. اگر دامنه ارائه ندهید کاربران می توانند از دامنه madyar.org استفاده کنند. تعرفه دامنه ir ناچیز می باشد بنابراین توصیه می کنیم حتما 5 ساله خرید کنید تا مجبور نباشید هر سال آن را تمدید کنید و یا فراموش کنید آن را تمدید کنید. ثبت دامنه در www.nic.ir حتما نیاز به تایید دارد. این طور نیست که فقط ثبت کنید و پیگیری آن را رها کنید. چند روز بعد از ثبت به پنل تان در www.nic.ir مراجعه کنید و ببینید که آیا تایید شده یا نه. معمولا در یک مرحله تایید نمی شود و از شما مدارک (حقیقی یا حقوقی) می خواهند. پس از این که در پنل نیک جلوی دامنه تان نوشته شد ثبت شده ، شما مطمئن می شوید که دامنه تان تایید شده.

هدف شخصی سازی

معرفی نام و لوگوی خود آموزشگاه به جای لوگوی مَدیار. معتبر سازی نام مجموعه، عدم وجود نام مدیار در سرتاسر سامانه.

نحوه خرید شخصی سازی

به منوی سرویس ها بروید، خرید سرویس را بزنید، یکی از پکیج های  شخصی سازی نقره ای  یا  شخصی سازی طلایی  را انتخاب کنید. تفاوت این دو پکیج در شخصی سازی اپل می باشد. در شخصی سازی نقره ای  فقط دامنه تحت وب و اندروید شخصی می شود و بنابراین تعرفه آن به مراتب پایین تر می باشد.