ساخت اپلیکیشن آموزشی

اگر در حال مشاهده این مقاله هستید احتمالا یکی از درخواست های زیر را دارید:

  1. قصد تولید و ساخت یک اپلیکیشن آموزشی را دارید که ایده اش از قبل توی ذهن شما هست
  2. قصد طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن آموزشی و می خواهید از ایده طراح استفاده کنید
  3. از قبل یک اپ آموزشی دارید و قصد توسعه آن را دارید (مثلا یک ماژول یا امکان به آن اضافه کنید و یا تغییری در روند برنامه نویسی آن بدهید)
  4. قصد ساخت یک اپلیکیشن جدید ندارید و فقط می خواهید از اپ های موجود استفاده کنید

اپلیکیشن آموزشی

در تمام موارد بالا به شما اکیدا توصیه می کنیم ابتدا با اپلیکیشن آموزشی مَدیار آشنا شوید، احتمال 99% آنچه می خواهید در این اپلیکیشن می باشد که از قبل(طی سالیان سال) ساخته و توسعه داده شده است و هر ماه ورژن جدید از امکانات را بروزرسانی می کند. با این حساب شما ازهزینه گزاف تولید مجدد خلاص خواهید شد.

نرم افزار آموزشی

چرا بجای ساخت اپلیکیشن آموزشی جدید از مَدیار استفاده کنیم؟

سامانه آموزشی

آیا سامانه مَدیار طراحی اپلیکیشن جدید انجام می دهد؟

با تمامی تفاسیری که در مطالب بالا آورده شد ممکن است یک شخص نیاز به طراحی، تولید و برنامه نویسی یک برنامه جدید داشته باشد. در این شرایط تیم برنامه نویسی مَدیار با تجربیاتی که در زمینه ساخت سامانه آموزشی دارد می تواند بهترین مجری طرح شما باشد.

سابقه مَدیار در نرم افزار های آموزشی

شرکت مَدیار سال هاست که در زمینه تولید نرم افزار های آموزشی (تحت وب و اپلیکیشن) فعالیت داشته و توانسته یکی از بزرگترین و کامل ترین سامانه مدیریت یادگیری را با استفاده از متخصصین داخل تولید کند. همچنین تنها شرکتی که توانسته اپلیکیشن خود را در app store اپل منتشر کند مَدیار می باشد. محصول مَدیار سال هاست که در پلتفرم های اپ استور، گوگل پلی (اندروید) و کافه بازار (مارکت ایرانی) منتشر شده است.

برای مشاهده کامل امکانات مَدیار  کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعات تماس  کلیک کنید